Kto mi preplatí rizikové?

m3693
28. apr 2014

Prosím vás som zúfalá. Od októbra 2012 som pracovala na zmluvu do 31.7.2013. Od 1.8.2013 som robila V ďalšej firme do 27.2.2014. A od 24..2.2014 mám ďalšiu zmluvu V novej práci som teda V skúšobnej dobe. Mám 21 rokov A som V 7 týždni. problém je že robím 24-rky, ktoré Nezvládam. Zrejme budem musieť oznámiť že som tehotná A určite má vyhodia. Chcem sa opýtať ak by som šla na rizikové počas skúšobnej doby môžu ma vyhodiť počas PN alebo až po skončení? Ak ma vyhodia počas rizikového kto mi bude platiť pn? Mám na niečo nárok? A čo materská? Alebo ako navrhujete vyriešiť tento môj problém?

alexandra1104
28. apr 2014

nie nemozu ti vyhodit pocat PN sami zda prvych 10dni zamestnavatel a potom zravotna poistovna vypocitava sa to zo hrubej zmdy budes mat narod na na porodne a potom rodicovky prispevok
ja som bola na pn necelich 8mesiacov

mowinka1
28. apr 2014

cez PN ťa nevyhodia, až na ďalší deň po ukončení PN alebo po ukončení pracovnej doby, ak máš zmluvu na dobu určitú, PN vypláca vždy sociálna poisťovňa

whiterosses
29. apr 2014

cez pn ťa nemôžu vyhodiť, potom ked pôjdeš na materskú tak ti dajú podpísať ukončenie .. ale ak ti vychodí že si robila tých 280dní ( to je asi dva roky) vkuse, tak ti to materská výjde .. potom samozrejme pôjdeš na rodičovský príspevok

liana03
29. apr 2014

v skúšobnej dobe ti môžu dať výpoveď kedykoľvek, aj počas PN, a to bez udania dôvodu.

lulu369
29. apr 2014

počas PN ťa vyhodiť nemôžu (no neviem ako to je keď si v skúšobnej dobe), PN sa počíta z hrubej mzdy a prvých 10 dní ju platí zamestnávateľ, potom už sociálka. Pokiaľ máš za 2 roky odvedené odvody do štátu (za 280 dní), tak ti vznikne nárok na materskú a potom to bude rodičovský

draik
29. apr 2014

(1) V skúšobnej dobe môže zamestnávateľ a zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu, ak ďalej nie je ustanovené inak. Zamestnávateľ môže skončiť pracovný pomer v skúšobnej dobe s tehotnou ženou, matkou do konca deviateho mesiaca po pôrode a dojčiacou ženou len písomne, vo výnimočných prípadoch, ktoré nesúvisia s jej tehotenstvom alebo materstvom, a musí ho náležite písomne odôvodniť, inak je neplatné.

(2) Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť druhému účastníkovi spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť.