Ktorá zdravotná poisťovňa je momentálne najlepšia?

wewerka_m
9. júl 2021

Ahojte. Ktorá zdravotná poisťovňa je momentálne najlepšia?. Mám Dôveru,ale za posledné obdobie som sa stretla s viacerými komplikáciami, tak uvažujem nad zmenou. Ďakujem

e1i
9. júl 2021

@wewerka_m ja som od zaciatku v union a nemam absolutne ziadnu vytku alebo problem s nimi, minulý rok presiel aj manzel k nim a dcera isla automaticky od narodenia. je predcasna,potrebovala toho hodne a nikdy s nicim nebol problem ci odmietnutie.ak by ta nieco zaujimalo este kludne napis spravu.

alana1
9. júl 2021

tiez union a spokojnost -dokonca mi preplatili liecbu v hyperbarickej komore...

e1i
9. júl 2021

@alana1 ja som mala MR zo dna na den termin (keby nie som v praci tak aj hned v ten den ako som volala) a IVF v zahranici tiez schvalene zo dna na den 🙂

alana1
9. júl 2021

@e1i ano, a dokonca aj kamarati dr. vravia, ze union je najlepsia aj v preplacani ukonov

suzitok
9. júl 2021

Tiez mam Union a som spokojná, jediny problem som mala na endokrinologii, kde ma nevzali, lebo uz neboli voľné limity...ale to bolo asi o pristupe doktorky, nie chyba poisťovne

kaja118
9. júl 2021

Ja mam Union a tiez som spokojna, nikdy nebol problem.🙂

paris1813
9. júl 2021

od minulého roka mám UNION, preplatili mi operáciu ,ktorú mi Dôvera vyčíslila na 1080 eur

dibarbora
9. júl 2021

Tiez som zvedava na Union. Od buduceho roka k nim prestupujem aj s detmi,zo Vseobecnej.