Mám vrátiť dávku v hmotnej núdzi ak chybu urobila SP?

fabula
9. dec 2011

Dievcata , dnes mi prislo zo SP ,ze musim vratit jednu mesacnu davku v hmotnej nudzi .... a to z dovodu , ze som presla na predlzenu matersku .... a dostala som vlastne zaplatene v jeden mesiac oboje ... preco nemozem vratit matersku ale musim vratit podporu .... ? dakujem za kazdu odpoved ...

liz_lemon
9. dec 2011

predlzena materska neexistuje, je len predlzena rodicovska
vratit ju musis zrejme preto, ze na nu nemas narok

fabula
autor
9. dec 2011

@liz_lemon ok rodicovska... ja mam na nu narok ..asi som to dobre nenapisala ...
uz viem preco to mam vratit ,lebo pani sa prezradila ze urobila chybu na socialke .... nekomentujem to ...
to sa jedna o jeden mesiac nie o kazdy mesiac .. tam mi to dochomolila ked som prechadzala po materskej na podporu , na zaciatku poberania podbory a od vtedy sa to vlecie na figu a prisla na to v decembri ,ked si upratovala stol ..by som ju niekam kopla ,asi do hlavy ...

liz_lemon
9. dec 2011

@fabula pocuj, napis staznost, a to priamo riaditelovi SP na lubos.lopatka@socpoist.sk, ja som mu pisala, a behom 3 dni, bolo vsetko vybavene k mojej spokojnosti
je to clovek, ktoremu zalezi na tom, aby SP sluzila ludom

sofinka2008
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macamac
9. dec 2011

@sofinka2008 tu si v zlej téme 😉
tu sa riešia paragrafy 😉

fabula
autor
9. dec 2011

@liz_lemon dakujem ti za radu ... v pondelok idem este za nou a ked sa nepohnem .. tak napisem..ked prisla na to co urobila tak nam dala 1 den moznost aby sme opatovne priniesli papiere .... a stale nas tlaci k uhrade sumy .... /vrateniu penazi / ... dakujem este raz a moc ... janka