Musím nahlásiť aj detskej doktorke, že sme v karanténe?

21. apr 2021

Sme v karantene, našej doktorke ktorú mame s ocinkom spoločnú sme sa už nahlásili ale moja otázka je.. treba nahlasit aj dieťa u jeho detskej doktorky? Ma 3 roky, nechodí do škôlky. Ďakujem

hailey1
21. apr 2021

Ano, treba, zapisuje to do karty

pribinak
21. apr 2021

Ak je dieťa pozitívne tak áno. Ak ste len v preventívnej karanténe tak nie

autor
21. apr 2021

@pribinak ocino je pozitívny dnes mu vysiel test. Maly je zatiaľ v poriadku, bez príznakov.

hailey1
21. apr 2021

@pribinak Nasa napr.nas upozornila, ze aj karantenu treba hlasit. Ved tam nie je ziaden problem dvihnut telefon.

pribinak
21. apr 2021

Tak keď je ok, tak netreba. Teda naša to nevyžaduje

pribinak
21. apr 2021

@hailey1 áno, v tej ambulancii zazvoní telefón 200x za deň, linka často obsadená a potom maminy ktoré súrne potrebuju riešiť veci sa nevedia dovolať

Naša doktorka to nevyžaduje

brezza
21. apr 2021

Ja som volala a sama mi povedala, ze to treba zapisat do karty, ze treba volat ked su rodicia pozitivni. Vtedy este nemal priznaky. Druhykrat som volala ked uz bol priznakovy.

evkamotka
21. apr 2021

Nasej to bolo jedno. Obe deti pozitivne

autor
25. máj 2021

Inak treba aj zavolať že je koniec karanteny? Nakoniec sme boli 4 týždne v karantene

vojkri
25. máj 2021

@autor mne bolo vysvetlene ze koniec karanteny urcuje lekar (teda ak su priznaky) takze ano my volame (ale potrebujeme aj potvrdenie do skoly a do skolky).

avanka
25. máj 2021

Treba volať,dáva sa im to do karty..volali sme aj pri manzelovom ukončení...a nahlásili sme len,že boli bez príznakov .boli sme v 14 dnovej karanténe na Vianoce

kamagma
25. máj 2021

Ano hlasili sme