Na sociálke nemajú moju PN

29. nov 2022

Ahojte. Od 8.11 som na PN, kedze som to posielala osobne a rozhodnutie mi este neprislo,chcela som vediet ci im prisla tak som dnes s pani volala, a vravi mi, ze ju tam nemaju nahratu v systeme🙈 posielala som 1.triedou hned 9.11, je mozne ze sa niekde stratila? Mate nejaku skusenost s takouto situaciou? Doma mam len zeleny papier+zajtra posielam"listok na peniaze". Dakujem

xsimonkax
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabym
29. nov 2022

Ja som pn od 9.11, bola som v sociálnej minulý týždeň cca 23.11 a nemali tam moju pn.. Pracovníčka volala kolegyni či prišli všetky pn od môjho lekára tak povedala že ešte tam všetky niesu.. Tak dúfam že ju už majú

simca06022011
29. nov 2022

tak im to trva... posielala si to doporucene? moja jeden mesiac nemali este ani o mesiac :D aj pnka mi prisla az 25teho... a to nosim osobne pnku aj prechodku hned :D

autor
29. nov 2022

@gabym
@simca06022011
Zajtra mi ma volat pan pod ktoreho patrim(dnes tam nebol) a uvidim. Nemohla sa stratit na poste? Zajtra rano idem posielat prechodku, popytam sa asi ci ju tam nemaju "odlozenu".
Nie doporucene, ale 1.triedou, nikdy som s tym nemala problem ked som nieco poslala 1.triedou vzdy im to prislo(na urady). Tak neviem kde je problem. Som 2x na PN tak som trosku zmatena🙈

simca06022011
29. nov 2022

ono aj keby sa to stratilo, posiela to aj lekar, cize evidovat to budu. Vydrz, ved zajtra sa dozvies.

autor
29. nov 2022

@simca06022011 dufam ze su len zaspati a nahodia to do systemu🙈 ja uz minuly tyzden som im volala(nedvihali) a pisala mail ani na ten neodpovedali. Dnes som im napisala druhy tak mi volali. Ja mam rada veci naporiadku, nech viem co ako je preto mozno tak zmatkujem🙈

maranco
29. nov 2022

na stránke https://tandt.posta.sk/ zadaj číslo zásielky z podacieho lístka a uvidíš či prevzali

lilinka88
29. nov 2022

@maranco nemá to doporučene,iba 1. triedou

lilinka88
29. nov 2022

autorka - nestresuj, ak by sa aj stratila, lekár posiela tiež svoju časť,čiže to,že existuje a od akého dátumu v systéme bude, ostatné sa dorieši.
Na margo rozhodnutia - zákonná lehota je 60 dní, takže ho tiež nečakaj hneď

autor
29. nov 2022

@lilinka88 ano viem ze maju 60 dni na rozhodnutie,preto som ich kontaktovala ci im prisla na to mi povedali ze ju nemaju v systeme🤷‍♀️ uvidim teda co mi zajtra povedia, vlastne som aj zabudla, ze dr posiela tiez papier🙈