Používame cookies. Viac informácií tu. OK
aduskatt
18. máj 2012

myslim, ze pokial nemate sudne urcene, kto kedy a ako sa bude stykat s dietatom, mozes s nim ist kam chce, kedy chces a na ako dlho chces............, myslim ze fesak pozera asi vela americkych filmov.........

votaress
autor
18. máj 2012

@aduskatt nie nemali a dokonca po odchode som hned dala navrh na predbezko a zverili maleho mne

aduskatt
18. máj 2012

@votaress no tak potom nie je o com🙂pekny vylet zelam kedykolvek si zmyslis🙂)

votaress
autor
18. máj 2012

@aduskatt no ale teraz sa prejednava spominany pristupok a cakam na vyjadrenie policie akoze nemam slov....

aduskatt
18. máj 2012

@votaress ved nech sa prejednava, to neznamena, ze musis byt s dietatom zavreta doma...a ked budes argumentovat tym, ze dieta mas zverne ty a on nema urcene, kedy s nim ma byt, cize ty nemas povinnost v urcitu dobu mu ho dat, nemoze byt o pristupku ani reci........

maca_p
18. máj 2012

@votaress tak toto je rovno do joj novin, ako to nespackat... to ako mohlo panov v zelenom napadnut, ze priestupok voci... 😲
okamzite by som podala staznost na inspekciu!

votaress
autor
19. máj 2012

@maca_p no ja som ostla ako obarena ze co??????????? akoze moje dieta vezmem so sebou tak jeho ocinko mi napise ze som mu odbnala rodicovske prava a povinnosti a vlaci ma teraz po sudoch a risi ma v pristupkovom konani, no kde sme no na Slovensku!!!!!!!!!!!!!!

janette333
24. sep 2013

@votaress tu na sk , je obraten vsetko hore nohamy,, ja by som isla tiez mam to tiez ako ty , a mne sa tiez vyhraza, ,,uz mam od neho raz trestne ze som mu dala facku , a mna predvolali, ale ze on mna kolko krat zbyl , a nevim co , som bola smaa modrina to je ok aj na fizlarni som bola,,jeho ani nepredvolali, naco,, ale mna hej , vsetko je chore,,

janette333
24. sep 2013

@votaress presne na sk , sme

havana_frost
27. sep 2013

Tak na Slovensku je to trestný čin:
§ 210 Trestného zákona : (1) Kto ako rodič alebo príbuzný v priamom rade dieťa alebo osobu postihnutú duševnou poruchou alebo duševne nedostatočne vyvinutú odníme z opatrovania toho, kto má podľa zákona alebo podľa úradného rozhodnutia povinnosť starať sa o nich, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Podľa zákona je starostlivosť matky a otca rovnoprávna, takže pokiaľ nie je súdne upravené, že dieťa má v starostlivosti jeden z rodičov, tak môže ísť o únos, ak ho druhý rodič vezme preč len tak neohlásene a bez súhlasu toho druhého.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli