Pôrodopis - podrobná správa z pôrodu

katka2808
24. mar 2015

ahojte, niekde som davnejsie citala, ze sa do dodatocne si vyziadat Pôrodopis, kde je cely priebeh porodu podrobnejsie opisany ako v Sprave o novorodencovi, ktoru samozrejme mam. asi by som ocakavala, ze si oň mam poziadat na Neonatologickom oddeleni nemocnice, kde som rodila, alebo nepamatam si detaily. Neviete mi poradit? Maly bol isty cas pocas porodu nedokysliceny, ale ani v sprave o novorodencovi toto zapisane nie je. iba to, ze ho ma sledovat neurolog. niekde som citala, ze sa da vyziadat podrobna sprava, tusim sa to vola Pôrodopis. neviete ako?
dakujem za prispevky.

muffinka8
5. jún 2015

Nikto ešte neodpísal. Zaujímalo by to aj mňa. Máte s tým skúsenosť?

e_z
5. jún 2015

Ak sa také dá vyžiadať, tak by som o to nežiadala na neonatológii, ale na gynekologicko-pôrodníckom oddelení.

simik14
5. jún 2015

V porodnici ... ak je to ten papier co mu
myslim tak ti ho ma dat vrchna sestra z porodnice niektore to posielaju tvojmu gynekologovi ... podla mna len zbytocne vymyslaju neviem preco to nedaju rovno po porode ked ides domov ale treba to dodatocne vybavovat ... moja gyn to odo mna vyzadovala ako prvorodicka som nemala najmensiu sajnu co.odo.mna chce za papier v porodnici mi ho nechceli dat vrsj ho poslu mojej gyn a do dnesneho dna ten papier nema a to je uz rok 🙂