Prispevok pre futbalistu počas Covidu

beaz
25. okt 2020

Ahojte prosim chcem sa spýtať, viete mi niekto poradiť v tejto veci. Moj syn je zamestnaný na polovičný úväzok, popri tom hra futbal a je vedený ako futbalista SZČO, dnes mu oznámili, ze peniaze za november a december z futbalu nedostane. Chcem sa spýtať, ci si môže požiadať o prispevok alebo nie ked je zamestnaný? Viem ze sa počas druhej vlny niečo menilo ohľadom týchto príspevkov, ale neviem to nikde nájsť:( dakujem velmi pekne za odpovede

marca12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beaz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beaz
autor
25. okt 2020

@marca12 to nemyslite vážne toto co píšete ??? No akože klobúk dole ste velmi "mila" pani

midka
25. okt 2020

ak ma TPP,, / nezavisle od dlzky uvazku/ ako SZCO sa ho ziadne z vydanych opatreni netyka,,..podla toho co viem, nevznika mu narok na pomoc

beaz
autor
25. okt 2020

@midka dakujem velmi pekne za odpoveď

mimulaaa
25. okt 2020

Na Vašu otázku síce neviem presne odpovedať, no čo sa týka zmien príspevkov za druhú vlnu oproti prvej - "prvá pomoc plus" - bude možné uplatniť si ich a budú zverejnené až od 1.11. - aspoň také info som dostala ja, aj keď riešime iný problém. Čiže možno počkajte dovtedy a uvidíte, či syn bude do nejakej skupiny patriť, prípadne zavolajte na UPSVAR, alebo napíšte mail na kontaktný email uvedený na stránke pomahameludom.sk, odpisuju rychlo a aj nám pomohli a poradili. 🙂

beaz
autor
25. okt 2020

@mimulaaa dakujem velmi pekne za odpoveď

cica8
25. okt 2020

@beaz ved to si ma syn zistovat, a nie vy....ci je mamickin.....? 🙈🙈🙈🙈🙈

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka251
25. okt 2020

@cica8 chudak vase dieta..uz dopredu ho lutujem..za vas koment...pani chce pomoct svojmu synovi a vy tu davate ze aky koment...takisto aj hore mudra zenska....ked vase dieta bude potrebovat pomoc tak mu poviete mamickin?sa zamyslite nad sebou..ale podla foto sa ani necudujem

ajka251
25. okt 2020

@marca12 ty musis byt dobre zakomplexovana osoba

marca12
25. okt 2020

@ajka251 ked myslis, ale ja som si vzdy vsetko vybavila sama,rodicia nemali starost.

marca12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beaz
autor
25. okt 2020

@cica8 a vy mate nejaký problém? Evidentne ano 🙂 no cítim k Vam ľútosť, ze ste tak primitívna:(

beaz
autor
25. okt 2020

@marca12 ...len sa smejem na vas , aku zlosť a nenávisť v sebe pestujete. Dala som sem normálnu otázku a prosila o pomoc a Vase sprosté hlavy dokážu vnímať tak, ze vypustia takéto urážlivé odpovede...klobúk dole dámy, verím, ze vase deti budu inteligentnejšie ako vy...prajem vam veľa šťastia a trpezlivosti vo výchove🙂

cica8
28. okt 2020

Vazena, ak vy nazyvate moje dieta "decko" tak nie ste matka ale sprostá mater!!!!
@sella38

cica8
28. okt 2020

@beaz ja vasu lutost absolútne nepotrebujem!

cica8
28. okt 2020

@beaz mne rodičia nemuseli nic vybavovať, ci pytat sa ako a co, preto hm.... Sama som si vsetko vybavovala takze asi tak

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kubkovamama
28. okt 2020

Veď pani dala normálnu otázku,chce informácie asi z osobnej skúsenosti,keď teraz ani na úradoch poriadne nevedia ako ľudí nasmerovať.Syn si určite aj sám zisťoval čo a ako.A keby aj nie,že nemal hneď čas..Je rozdiel byť mamin cicik a maznáčik a je rozdiel si v rodine trochu pomôcť s info.Za kazdou možno tiež raz príde syn,že nemám čas,zisti mi ak sa ti chce atd.

cica8
29. okt 2020

@sella38 neviem sice kedy sme si my dve potykali. Vy si nazyvajte svoje deti ako chcete.. Mne je to jedno...mna vase IQ neurazi 😂😂😂😂nema cim....