Reklamácia tabletu

66misulka
22. aug 2013

Ahojte baby potrebovala by som poradit....23.7.2013som dala reklamovat TABLET a datum na vybavenie ma byt prave dneska 22.8.2013 ale dodnes sa mi nikto neozval.....s tabletom som od zaciatku nebola spokojna ale to je moj problem isiel pouzivali sme atd atd budis....jedneho krasneho dna proste odisiel tak som ho isla reklamovat a opletacky okolo toho....ale podstata je v tom ze dodones sa mi nikto neozval a uz nemam chut si v tom obchode ani nic kupovat...mom narok na vratenie penazi alebo ako to mam riesit...dakujem krasne za vsetky odpovede a rady...prajem pekny vecer....

liz_lemon
22. aug 2013

@66misulka este pockaj, mohli ti poslat vyrozumenie aj pisomne, ale ak nic nepride, tak buduci tyzden tam chdo a ziadaj vratenie penazi alebo novy tablet

66misulka
autor
22. aug 2013

@liz_lemon praveze v zmluve je ze maju kontaktovat telefonicky al sms a ani jedno ani druhe...prave ze uz nechcem od nich ziaden tovar lebo su neseriozny a tablet na prd ale to je aj moja chyba...a vsetko tam maju prehnane drahe aj keby som chcela vymenu za iny tovar:(

macamac
22. aug 2013

@66misulka a prečo je tvoja chyba,že tablet je naprd? zlý výber?či?

66misulka
autor
22. aug 2013

@macamac prave ze recenzie boli super ale SKUTEK UTEK....vyhovoval nam lebo ked sme sli ku lekarke alebo inde tak maly pozeral rozpravky atd...ale na normalne pouzitie nic moc...vypadavalo wifi,vsetko mu dlho trvalo adt...."(

jessica2225
22. aug 2013

@66misulka ja na tvojom mieste zajtra nabehnem do predajne a predložím papiere od reklamácie, podla zákona máš právo na vrátenie penazí, bohužial 30 dnová lehota vypršala, to je ich problém že nie je opravený sú povinný ti vrátit peniazem nenechaj sa odbit, nám tak vrátili peniaze za telefon a bolo to v Nayi a tiež mi nevolali ani sms ale ja som prišla v 30-ty den a pekne vrátili peniaze, nedaj sa a zajtra tam chod

helsinka
22. aug 2013

ubehlo 30 dní, takže máš nárok na vrátenie peňazí, alebo nový tovar (ty si máš vybrať, nemôžu ti vnútiť jedno ani druhé) a to vyrozumenie ti musia poslať, ale musí ti prísť do 30 dní, to že si ho nedostala je ich problém, choď si pýtať peniaze späť a hotovo . . .

66misulka
autor
23. aug 2013

@jessica2225
@helsinka ....diky babulky za radu ozvem sa poobede co som vybavila......