Suprisimo - odstúpenie od zmluvy

laurikalalinka
28. sep 2022

Neviete mi niekto poradit,kde mam hladat odstupenie od zmluvy na stranke suprisimo?

irusa
28. sep 2022

😀 čítala si recenzie na tu stránku, kým si si objednala ?
https://suprisimo.sk/reklamacny-poriadok/

laurikalalinka
autor
28. sep 2022

@irusa heej citala aj zle aj dobre,viem ze som urobila chybu,tovar aom objednala 20.9,chcem odstupit a peniaze vytlciem aj cez mury,citala som ze vyhrazky zaberaju.ale dakujem

irusa
28. sep 2022

@laurikalalinka tak držím prsty..netuším koľko peňazí si poslala, no poštovné späť tiež nebude lacné, nakoľko ako pozerám je to česko

laurikalalinka
autor
28. sep 2022

@irusa no ja som tovar este nedostala,a podla cisla objednavky nic take neexistuje ani China post ani Cesko.

misenka3
28. sep 2022

@laurikalalinka vyhrazky nezaberaju. Vsetko maju osetrene. Aj ja som ich upozornovala,aj soi chcela volat .ale ony to maju vsetko osetrenie. Tovar mi prisiel o 3 mesiace. Suprisimo a Bonky nikdy viac. Takze ak to dokazes daj vediet. Ale silne pochybujem

laurikalalinka
autor
28. sep 2022

@misenka3,na prvy email mi odpovedali no som zvedava ci odpovie aj na ten druhy,objednala som bundu a prejde zima a vtedy mi dorucia,nech si ju nechaju,len dufam ze peniaze vratia,budem riesit a ked sa posuniem dam vediet.

maranco
28. sep 2022

https://www.soi.sk/sk/informacie-pre-verejnost/...

prevádzkovateľom internetových stránok je spoločnosť so sídlom v Číne, Shanghai TingYou Trade Co.,Ltd, Čína

Spoločnosť EPHEMERA SOLITUDE ECOMMERCE s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha je len sprostredkovateľom predaja, teda nie je predávajúcim a nevlastní predávaný tovar.

Spoločnosť Shanghai TingYou Trade Co.,Ltd v obchodných podmienkach výslovne uvádza, že zodpovedá za prijímanie objednávok od zákazníkov, vybavovanie reklamácií tovaru, zodpovedá za celkový chod platformy a tovar, ktorý platforma ponúka.

V prípade spotrebiteľského problému s podnikateľským subjektom z Číny majú spotrebitelia možnosť obrátiť sa na dozorný orgán v Číne:

State Administration for Market Regulation
8# Sanlihe Donglu, Xichengqu
Beijing 100820
CHINA

irusa
28. sep 2022

@maranco och.....

misenka3
28. sep 2022

@laurikalalinka
@laurikalalinka ja som objednavala synovi k narodeninam. Tiez mi pani odpisovala. Nepomohlo nic objednala som 3.10 a prislo 6.1 na dalsi rok

laurikalalinka
autor
23. nov 2022

@misenka3
@misenka3. Dobry vecer,hop sa tovar z suprisimo na svete uz v Bratislave,len este neviem ako to bude vypatrat,asi urobim dierku a nakuknem...no presiel celym svetom z Honkongu do Ruska,zastavka v Polsku a tak Bratislava.

evulinkamicka
20. feb 2023

6mes cakam na tovar...poslali mi tel cislo Po 6 mes som si myslela ze sa s nimi dohodnem Telefon zapnu rano od 8-9...hod..telefon samozrejme nikto nezdvihne mam u nich tovar za 128eur vsetko zimne oblečenie plus vianocne dekoracie cez leto mi zimne oblecenie bude na nic že ich niekto uz nevie odsudit