Trvalý pobyt na mesto. Poradíte?

michala1104
21. jan 2014

ahojte .viem že takato tema sa tu uz najde ..ale som tu nova .a nezabehnuta .....mam takyto problem...byvala som u rodičov ,,mam zrušeny trvali pobyt (u rodičov).odstahovala som sa ku priatelovy .Mam trvali pobyt len na mesto ..Moji rodicia neplatili smeti ..ked ja som si dala trvali pobyt na mesto ..takze aj moj syncek ma automatycky take iste .Chceme si dat žiadost nabyt ..No neviem ci sa nam to podari .kedze moji rodicia neplatili smeti ani zamna .je vtom problem ?Smeti boli sice pysane na matku ...budem mat stym problem ja ked si budem davat žiadost na byt?(a este jedna otazočka )ako mam platit smeti kedze mam na mesto trvali pobyt ...ospravedlnujem sa za gramat...chyby(moj synček ma fo february 2014 _2 ročky ..ako sa narodil som zmenila pobyt len na mesto.odvtedy som nezaplatila ani ja smeti )ani zaseba..
dakujem za odpovede_ emoticon

majka777
21. jan 2014

poplatok za komunálny odpad sa vztahuje aj na trvaly pobyt mesto...ked sa vyrubuju poplatky, tak vsetci obcania, ktori maju trvaly pobyt na meste, musia byt o tom informovani na vyvesnej tabuli pre mestskym uradom...treba zajst na mestsky urad a zisit si ,aky tam mas nedoplatok a pripadne si dohodnut splatkovy kalendar...dokonca niektore mesta poplatok za komunalny odpad odpustaju, ak si v hmotnej nudzi (cize poberas davku v hmotnej nudzi)...vsetko sa da, len treba sa ist popytat. To, ze mas nedoplatok nemusi znamenat, ze ti nebude prideleny byt, ale vyrovnane financne zavazky mozu byt podmienkou pridelenia byty. Vela stastia 😉

tinkerbell
Autor odpoveď zmazal
Zobraz