Uplatnenie rekreačného poukazu

30. júl 2023

Ahojte myslíte že je chyba keď som zaplatila cez booking dovolenku na SR, chcem si uplatniť v práci ten rekreačný poukaz ale platila som svojou kreditkou. Nemusí to byť debetna karta? Uhradene splátky mám a karta je na moje meno.

taminka1986
30. júl 2023

Uz potrebujes len doklad - fakturu na svoje meno a je to ok

autor
30. júl 2023

@taminka1986 netreba preukázať platbu? Všade píšu že z účtu ktorý musí byť môj alebo hotovosť alebo karta k účtu...nikde nepíšu kreditná či môže byť. Lebo platbu treba preukázať.Ak by mal niekto skúsenosť...

taminka1986
30. júl 2023

Pises ze si platila kartou a je na tvoje meno.

ana82
30. júl 2023

je úpne jedno ktorou katrou si to platila, ja tiež tak platím kvôli poisteniu a výhodám...

autor
31. júl 2023

@ana82 a potvrdenie o platbe prilozis čo? Výpis z kreditnej karty?

zaba21
31. júl 2023

Potrebuješ daňový doklad od ubytovateľa, teda faktúru za ubytovanie s rozpisom poskytnutých služieb, kde musia byť uvedené aj mená osôb, ktorým boli poskytnuté služby a potom aj doklad o úhrade. Ďalej sa už pýtaj v práci účtovníčky.

ana82
31. júl 2023

veď karta je k tvoju účtu, tak normálne výpis z účtu....

ivetz
31. júl 2023

Dovolenka moze byt zaplatena aj napr. z uctu manzela, ktory sa rekreacie tiez zucastnil. Nie je podstatne o aku kartu ide, podstatny je doklad o zaplateni - v tvojom pripade vypis z uctu.

autor
31. júl 2023

Baby máte kreditku? To nie je karta k účtu debetna, to je kreditná a je k nej len výpis z kreditky platby a splátky na kartu. Asi sa nechápeme...už to nezmením platba odišla snáď to uznajú u nás v práci.

ivetz
31. júl 2023

OK, ale predsa nejaké potvrdenie o tom, že platba bola vykonaná máš, či...? Máš pravdu, takúto kartu nemám...