Vodičský preukaz na veľkú motorku

lussinda2
27. júl 2020

Ahojte baby, je tu niektora z Vas, ktora ma vodicak na velku moto? Milujem jazdu na moto, ten prievan vo vlasoch, precistenie mysle ked sedim vzadu za vodicom...a toto ma mata, ze nechcem byt uz iba privesok, chcem si sama vyrazit kedykolvek na cesty. Samozrejme v kazdej opatrnosti, mam predsa rodinu, nepotrebujem jazdit tak, aby som ohrozovala seba alebo ostatnych. Je tazke sa naucit radit rychlosti na moto? Predsa je to nieco uplne ine ako auto, kde su 3pedale, riadiaca paka a volant. Kedze mam uz 35, tak stale rozmyslam ci uz niesom na to stara. Dakujem za odpovede

petulda333
27. júl 2020

Ja sice nemam, ale moja kamoska si urobila v 31r. Ona miluje jazdu autom, motorkou. Ma to v krvi a jazdi uz 5r bez nehody (motorka) urcite do toho chod, aby si nelutovala. Drzim palce

lussinda2
autor
27. júl 2020

@petulda333 ved prave ja celkovo rada soferujem, vodicak od 18 a taktiez bez nehody az na jedno nacuvanie na parkovisku 😁 a to mam pobehane CR, AT, DE. Uz 2roky sa rozhodujem a stale neviem ci do toho ist....stale si davam pre a proti a pokym sa rozhybem, snad nebudem mat 50 🤣

petulda333
27. júl 2020

@lussinda2 ved pozri urob si a potom uvidis ci budes jazdit. Sny si treba plnit kym sa da

vroni
27. júl 2020

Mam, dlho som jazdila a potom kamoša asi 50 m predo mnou rozflakol kamión. Odvtedy som na motorku sadnúť nedokázala, len vodičak mi zostal.

lussinda2
autor
27. júl 2020

@vroni tak to mi je luto, prave tohto sa bojim, ze ak spoznam ludi na zrazoch a tak, a potom sa nieco taketo stane 😔 ano su motorkary co su ozaj darcova organov a hazarduju zo svojim zivotom, ale bola som svedkom aj totalnej arogancie vodicov na styroch kolesach, co si dokazovali, ze maju plechovu krabicu a su silnejsi....

vroni
27. júl 2020

@lussinda2, ved práve, že nehazardoval. Proste z vedľajšej cesty vypálil kamión a chytil ho kolesom....

cuvienka
27. júl 2020

ak po tom tuzis a mas tu moznost tak preco nie. nie je to o nicom inom podla mna

leuchtturm
27. júl 2020

bez do toho, kym si mlada...ked budes stara, ubolena s klbmi, mozes jazdy na motorke zabudnut.

fodorka
29. jún 2022

@lussinda2 ahoj autorka...spravila si si vodicak na moto? Ja som bola dnes pre potvrdenie u dokiny a idem zaniest do autoskoly uz ma cakaju 🙈😁