Vychádzky počas práceneschopnosti v tehotenstve

zuzana7891
6. aug 2014

Ahojte mna by zujimalo ze ako su tie vychadzky pocas Pn,som tehotna a na pnke,tak neviem ci je to uz dane alebo je to na dohovore s lekarkou.Dakujem

luk25
6. aug 2014

@zuzana7891 no ja ked som prisla pytat vychadzky tak mi napisala od 8"-10" a od 15"-17" tak neviem chcela som sice ine casy ale ona automaticky napisala toto tak som to už neriesila

hrjanka
6. aug 2014

Ahoj, vychádzky určuje vždy lekárka, treba sa obrátiť na ňu.

petrowna
6. aug 2014

mna sa lekar pytal ako to chcem a povedala som mu ,ze od 16.00-20.00 🙂

zuzana7891
autor
6. aug 2014

Cize ak tomu dobre rozumiem tak na den su to 4 hodinky 🙂 to nieje zle len neviem co budem robit ked syn pojde do skoly v septembri a musim ho tam odniest a priniest :|

zitaje
6. aug 2014

@zuzana7891 No je to problem, ja som bola polku tehotenstva PN, rano som si dala vychadzky napisat 8-10 a isli sme do skolky, lenze dcera chodila len doobeda, takze mi ju mama musela priviezt domov a potom popoludni som s nou mohla ist este na dve hodiny von. V lete to bolo o hubu - tie dve hodiny nam nikdy nestacili, vsak clovek by bol najradsej stale vonku, a neverim, ze tej tehotnej zene viac prospieva sediet v prehriatom panelaku, ako na ihrisku na lavicke, ale zial, taky je system.
Kazdopadne ja som mala stastie a nikdy mi neprisla kontrola, a to som teda obcas slusne natahovala tie vychadzky, ale inak kontroly vraj chodia...