Vyplácanie podpory pred Veľkou nocou

tinaa64
9. apr 2017

Ahojte.... chcela by som sa opytat. Nevie naaahodou niektora z vas mamiciek ktore poberaju podporu v nezamestnanosti, ci soc.poisťovňa bude posielat peniaze na ucet este pre veľkonočnými svaitkami alebo az po nich...? kosice... za pripadne odpovede velmi pekne dakujem..pekny den prajem...

elif123
9. apr 2017

@tinaa64 Ahooj no pocula som ze pred velkou nocou ..tak som aj ja nato zvedava .

tinaa64
autor
9. apr 2017

@elif123 no tak to by bolo super....dufam,ze nas nenechaju na sviatky bez penazi....voem,ze rodicak sa vzdy vyplacal pred sviatkami ,ale co sa tyka podporyvobec netusim ....podporu poberam prvýkrát tak neviem ako to funguje

elif123
9. apr 2017

@tinaa64 No ze by sa malo vyplacat od 12teho tak hadam to tak bude ja zas cakam peniazky zo soc.poistovni ..no uvidime ja si myslim ze nas nenechaju bez penazi cez sviatky ..

tinaa64
autor
9. apr 2017

@elif123 aj ja som tak pocula ze 12-teho...tiez cakam zo soc.poistovne ale podporu...tak v to dufam ze nenechaju

ejkapod
9. apr 2017

Ja mam tiez dostat prvy krat no na postu.No mne vravela postarka ze 18 vyplacaju tak uvidime.Tiez by potesili pred velkou nocou.

tinaa64
autor
9. apr 2017

@ejkapod no ked sekom tak je to nekor..aspon pri rodicaku tak bolo...ja dostavam na ucet....aj rodicak aj podporu som mavala vzdy 15-teho....no ved uvidíme

lellla
9. apr 2017

Ahoj. Moja mama robi na poste a vravela. Mi ze vsetko ma prist tento tyzden do 13teho...socialka by mala chodit okolo jedenasteho na papieroch na ucet mozno aj skor

ejkapod
9. apr 2017

@tinaa64 ved aj ja vzdy vsetko na účet, len účet mame spolocny s priatelom a ja som disponet tak som si tam podporu nemohla dat my povedala na socke 😔

tinaa64
autor
9. apr 2017

@ejkapod aha

tinaa64
autor
9. apr 2017

@lellla tak to by bo super....velmi bu som sa potesila..dakujem za odpoved

elif123
10. apr 2017

No dnes mi dosli peniazky zo soc.poistovni takze aj ine peniazky budu skor vyplacat ..🙂

tinaa64
autor
10. apr 2017

@elif123 mbe dnes prisli iba rodinne...tak som zvedava ci zajtra alebo pozajtra pridu...