Vyradenie z evidencie UoZ - rada

tamia8
24. feb 2021

Dobrý deň. (Ospravedlňujem sa, že to píšem sem, ale neviem si rady, tak či nemáte skúsenosti)
Z dôvodu opatrovania blízkej osoby mám požiadať o vyradenie z evidencie. Vzhľadom na aktuálnu situáciu to zasielam mailom. Na internete nie je konkrétny vzor pre túto žiadosť, iba všeobecné info, kde sa podľa toho píše do žiadosti niekam hore moja adresa a adresa prijímateľa do prava. Je to potrebné aj pri tejto žiadosti, alebo môžem rovno prejsť k veci?
Mala som s tým už komplikácie, lebo zlyhala komunikácia a nechcem to posielať na stokrát. Vopred vďaka za odpoveď.

e1i
24. feb 2021

@tamia8 klasika ako keď píšete obchodný list. Doprava sa zarovnava adresa prijímateľa ak používate okienkovu obálku, ak dávate do klasickej, kľudne zarovnavajte normálne doľava.

tamia8
autor
24. feb 2021

@e1i ano ja chápem, len som nevedela, či je vôbec potrebné to písať v mojom prípade, keď to posielam iba mailom.

zojanka
24. feb 2021

@tamia8 Mala by si to napísať/vytlačiť na papier tak ako sa má a podpísať sa rukou. Potom to naskenovať (príp.dobre odfotiť) a tak poslať mailom. Na žiadosti by mal byť vidieť tvoj podpis.

e1i
24. feb 2021

@tamia8 nejakú formu by to malo mať. Urobila by som ako píše zojanka

yvkay
17. jún 2021

@tamia8 ahoj. Akurát som hľadala na nete a nasla som tento príspevok, môžeš mi prosím napísať ako si formulovala Žiadosť o vyradenie a môžem poslať aj emailom? Samozrejme, že oskenovanu a podpísanú. Ďakujem.