Zabavenie cudzieho majetku exekútorom

nibiru
7. okt 2011

ahojte potrebovala by som poradit kamoka žila v prenajatom byte s priatelom mali spolu dieta no on sa odstahoval a vcera mu prisel list obyc.listova zasielka od exekutora kedze nevie kde je obcas dojde kuknut syna tak list otvorila skoro ju porazilo bolo tam ze 18.10 poobede urcena hodina dojde exekutor s policiou zabavit majetok ak nebude doma odvrtaju zamky a zabavia vsetok majetok ma na to pravo?ved on tam nebyva,nema trval ani prechodny pobyt najomna zmlua je pisana na nu majetok je prenajimatelou a zariadenie pre syna jej.musi exekutora pustit dnu s expriatelom neboli ani len druh družka okrem dietata nemaju nic spoločne ako sa ma branit ked dojde exekutor s policiou to ma doma cakat co ak pojde zo synom von to exekutor na cudzom byte naozaj moze vyvrtat zamky??

nibiru
autor
12. okt 2011

@cigaretka5 halooo on exekutora informoval ze na urade prace a momentalne to nema s coho spacat citaj!.no asi sa exekutorovi zdalo ze dlho!uz to maju vyriesene preco by bol chrapun on ju neopustil ale rozisli sa v dobrom pre boha nie kazdy robi na ex podvody a nestara sa on sa stara a aj ked niesu spolu a par ....doslo k nedorozumeniu a nemohla sa snim skontaktovat.uz je to ok ako ked tu citam taketo reakcie normalne mi je luto ze som nieco pisala preboha jednak som sa pytala ci ma na to exekutor pravo a nie riesit to aky je hajzel,chrapun a sedlak raz ked nevyhovies splatkovemu kalendaru aky chcu oni tak ci tak sa exekucii nevyhnes!to teraz kazdy clovek ktory ma exekuciu je odpad nie kazdy sa dostane do exekucie svojou vinou .

katmi
12. okt 2011

@cigaretka5 naco sa ma ona spojit s exekutorkou???? exekutorka sa s nou nemusi a podla mna sa ani nebude bavit.. nieje jeho druzka,manzelka,teraz uz ani priatelka.nieje osoba opravnena na informovanie sa ohladne exekucie.. chapes?????

katmi
12. okt 2011

@nibiru och boze, myslim,ze mas uz otazku vyriesenu,ci nie?? mala by si poprosit admina o zatvorenie temy,lebo takto sa aj tak nikam nedopracujes a len ta tu mnohe zavadzaju a davaju ti nespravne informacie... az mi je tazko,ked to citam 🙄

katmi
12. okt 2011

@nibiru a pozor..nie kazdy clovek sa dostane do exekucie svojou vinou.. poznam mnohe pripady,kedy ludia maju exekuciu a nieje to vobec z ich viny..

nibiru
autor
12. okt 2011

@katmi uz sa stalo.dakujem za info prave preto ze viem ze nie kazdy sa dostane svojiu vinom...a tieto urazky ma dost zaskocili nechapem preco zrazu take vyraz ako chrapun atd...

katmi
12. okt 2011

@nibiru mozno si sama lieci nejake komplexy 😅

titkovamiriam
16. okt 2011

pozri si vcerajsie krimi noviny je tam odpoved na uvodnu otazku aj co robit ak by exekutor majetok zabavil 😉
@nibiru

steve777
16. jún 2022

Zdravým dnes mi prišla správa že exekútor prebral môj dlh zo zdravotnej poisťovne dôvera vo výške 2934,41€ musím sa priznať neplatil som si zdravotnú veľmy dlho lebo som nemal normálnu prácu len brigády takže ja nemám žiaden majetok ani pozemky takže čo mi exekútor môže vziať ak nemá čo , a keď to posunie ďalej na súd koľko bi mi mohli napariť rokov do basy ......😔😔😔😔😔prosím o odpoveď