Zajtra nás čaká. kolaudácia

juliacenc
19. okt 2023

Ahojte, zajtra nas caka kolaudacia. Napiekla som kakaovnik, ale rozmyslam ci to je dost. Alebo ci sa vobec nieco ocakava. Poradte ako ste to mali, dakujem.

dadka128
19. okt 2023

@juliacenc zalezi kto vsetko pride.. spravila by som očka alebo chlebíčky, tak robím vzdy

syslik81
19. okt 2023

zalezi kolko ludi o kolkej hodine etc.. chlebicky slane sladke,,nieco na pitie .. jednohubky .. ludia si posedia podebatuju a vyhladnu ...

simca06022011
19. okt 2023

asi som divna ale na kolaudaciu som nic nechystala nikomu :D asi som divna.. no... prisli pozreli a odisli.

babovka2321
19. okt 2023

Ja teraz z tych odpovedi neviem, ci seriozna kolaudacia alebo kolaudacna party :D

zuzanka.zuzu
19. okt 2023

no ak sú z úradu, tak nič, sú v práci, ja ich platím v daniach 🙈 ak sú to kamaráti a idete oslavovať tak aj keby ste boli len traja je kakaovnik dosť málo 😀

lindous
19. okt 2023

Myslím, že tu niekto hovorí o kaluadačke ako prvej návštve známych v novom domove a niekto o obhliadke zo stavebného úradu 😅 v prvom prípade ako klasická návšteva, ale to by ti asi došlo, čiže pôjde zrejme o druhý prípad, to nemusíš nič chystať

juliacenc
autor
19. okt 2023

Pardon, je to zo stavebneho uradu navsteva plus starosta

rillwen
19. okt 2023

Tak žiadne pohostenie nemusíš chystať. Oni prídu počas pracovnej doby vykonávať aktivitu za ktorú sú riadne platení.

babovka2321
19. okt 2023

No mozno som nevychovana, ale mna by ani nenapadlo im nieco chystat.

denisa0504
19. okt 2023

Pred nedávnom sme mali kolaudáciu a ani mi len neprišlo na um niečo chystať 🙂 bola to asi 5 minútová záležitosť. Prišla, pozrela, zapísala a odišla 🙂

simca06022011
19. okt 2023

no len vies, to nie je "navsteva" to je kontrola=praca. Cize nemusis chystat nic. ak chces, mozes sa teda opytat ci si daju kavu, a ten tvoj kolacik k tomu. Ale vobec sa nemusi trapit ;)

simsalabim
19. okt 2023

Ani ma nenapadlo nieco chystat. Ale mozno na dedine to je ine 🤷‍♀️

eliska13
19. okt 2023

@juliacenc som pohostinna, ale toto mi nenapadlo nechystala som nič.Boli tu 10 min je to ich praca

river_song
19. okt 2023

Nechystala som nič. Bola u nas akurat jedna pani z úradu. Ponukla som jej kavu, ale odmietla, pozrela a odišla.. záležitosť pár minút

solange7
19. okt 2023

Maximalne by som im ponukla kavu a vodu.
Podla popisu som tiez myslela, ze sa pytas na nejaku kolaudacnu party, ale to mi nesedelo, lebo jeden kakaovnik by to u nas nevyriesil. 😀

deti95060810
19. okt 2023

určite som nepiekla...
čakala som skupinu ľudí a prišiel jeden pán na bicykli....
popozeral, pokecali sme a odišiel aj bez kávy...nič nechcel.

matullienka
19. okt 2023

U nás bola iba pani zo stavebného úradu, ktorú som priviezla autom, prešla dom, a za 10 minút sme už znovu sedeli v aute a viezla som ju na stavebný úrad, kde mi dala papiere, ktoré som zaniesla na podpis starostovi. Nechystal som vôbec nič, nemali sme ešte ani zariadenie nič

glorikarebeka
19. okt 2023

Ponúkla som kávu, vodu a dovidenia

barbora01
19. okt 2023

Ja keď idem kolaudovať, tak mi je nepríjemné, keď ľudia niečo nachystajú, lebo mi je ľúto nič si nedať, keď si už dali tú námahu, ale ja si len chcem urobiť svoju prácu a ísť preč a nezdržiavať seba ani ich jedením. Ale je pravda, že niekedy si zabudnem vodu, tak je fajn, keď mi dajú sa napiť. Takže súhlasím s dámami vyššie: maximálne kávu a vodu

hradnapani
19. okt 2023

pre uradnikov naozaj nemusis nic chystat, je to ich praca, ziadna specialna laskavost navyse.

4stanka4
19. okt 2023

Boli tu 5 minút aj s cestou, vypili po pohari vody, chlebicky som robila ale vedeli sme ze nám ostanú na veceru :😀

juliacenc
autor
19. okt 2023

Dakujem vam zienky za info.