Žiadosť o príspevok na bývanie - tlačivo

374andy
16. dec 2020

Ahojte prosím viete mi niekto pomôcť. Skončila mi pracovná zmluva a som v 4 mesiaci tehotenstva tak zamestnať sa už nemôžem. Chcem si vybaviť príspevok na bývanie, ale pani na úrade je taká aká je...vie mi niekto poradiť či v tlačive vypĺňam iba časť A?som v podnajmne.chce odo mňa aj časť B, kde mi na mestskom úrade majú potvrdiť či je platený komunálny odpad na mieste trvalého bydliska.tam ale moji rodičia si neplatia čo platiť majú, musela by som platiť všetko ja za 3 roky.podla logiky by som mala vyplniť iba čas A.za každú radu ďakujem

zuzka1.
16. dec 2020

prispevok na byvanie je sucastou ziadosti o davku v hmotnej nudzi, ano musis si dat na obecnom alebo mestskom urad epotvrdil, ze mas uhradene náklady spojene s byvanim, teda TKO. si v evidencii UPSVR? kedy ti skoncila PZ? SOS dotacia by bola finacne vyhodnejsia pre teba,ak splnas podmienky

374andy
autor
16. dec 2020

PZ mi skončila minulý mesiac 2.11. a presne mesiac nato mi dali vyjadrenie na UPSVaR že som vedená v evidencii od 3.11.a áno žiadam aj hmotnú núdzu,lebo k dávke v nezamestnanosti mi chýba 40 dní

zuzka1.
16. dec 2020

poziadaj si zatial o SOS dotaciu, vyplatia ti spatne aj za november, je to 300EUr,