Pôrodnica Partizánske - skúsenosti

25. jún 2023

Ahojte kočky, ktore ste rodili v Partizánskom, možte mi napísat svoje skusenosti?
Ďakujem 🙂

petrooshka
26. jún 2023

Ja som odrodila 2x v PE, nemozem nic povedat. Dokonca si ma druhy raz sestricky pamatali,zlate ☺️ PA boli napomocne (prvy raz som este stihla Radku Cifrikovu ❤️ ),druhy (minuly rok) tiez boli super... Mlada ukrajinska dr.ma rodila. Zostala este "nadcas" po nocnej,ze este ma odrodi. Take veci ako volba polohy,to neviem,ci sa da,ja som toto neriesila...mne dana poloha pri porode nevadi,viem,ze je tam moznost aromaterapie,fitloptu mate k dispo,sprchu...neonatologicke odd 👌 na vysetrenia chodite s babom,samozrejme. Na 6tonedeli tiez perfektne,sestricky mile,starali sa,pytali,ci nieco nie je treba...strava..no..nemocnicna ale aj dobra 🙂 ak nieco rreba,pytaj sa 🙂

lujza1111
7. júl 2023

Súhlasím s odpoveďou vyššie.
Rodila som v máji a za mňa 100% spokojnosť čo sa všetkého týka.
Sestričky milé, ochotne. Vôbec sa netvaria akoby ste ich s niečim otravovali. Tak isto doktori.
Mňa rodil dr Nadzam a on je fakt anjel. Viackrát prišiel za mnou osobne sa spýtať či je všetko v poriadku, ako sa mám a či niečo nepotrebujem 🙏
So stravou som tiež nemala problém.
Vložky,podložky,vankúš na kojenie k dispozícii
Mne jedine vadila vrzgajuca posteľ na VIP izbe 😀

lias3915
10. nov 2023

@petrooshka ja mám jednu otázku. Prvy krát som rodila v PE a chodila som aj na poradne tam (2-3 krát) ale teraz pri druhom sa mi tam nedá ísť na poradňu lebo som z iného okresu a nemám si ako zabezpečiť stráženie na tak dlho a hlavne je to diaľka na to aby som to odsoferovala sama. Myslíš že keď začnem rodiť a pridem tam že by má odmietli ? Keď som nechodila na poradne k ním ?

petrooshka
10. nov 2023

@lias3915 nemyslim,ze by odmietli,no ja osobne by som sa radaej informovala vopred. Zavolaj a povedz co a ako 🙂 mozno si ta "poznacia",minimalne budu o tebe vediet...odmietnut nemozu

lias3915
12. nov 2023

@petrooshka ešte taká otázka pred chvilkou mi volala sesternica že porodnica je už zrušená. Mali ju rušiť až od nového roka. Je to pravda ?

lujza1111
12. nov 2023

@lias3915 nieje zrušená, stále funguje.

autor
12. nov 2023

@lujza1111
@lias3915 funguje do konca roka, od noveho roka je zatvorená, aspon tak mi doktorka povedala....

lias3915
12. nov 2023

Lebo vraj cca 2-3 týždne je už zrušená. Nikde však ani slovo o tom … tiež viem že od nového roka sa má rušiť ale normálne má to zaskočilo že by ozaj, keďže je víkend nechcela som hneď plašiť a volať im na sálu, tak som že skúsim sa najprv tu popýtať 🙂 ďakujem 🙂

autor
13. nov 2023

Pozerali ste správy ? Hovorili že pôrodnice ktoré sa mali zrušiť do konca roka tak sa nezrušia predĺžia sa ešte o ďalší rok… Boli tam aj partizanske… Dúfam že bude fungovať…

nikol4564
7. dec 2023

@lias3915 včera som tam bola na pohotovosti a hovorili mi že posledný porod majú 11.12, potom zostava už len jednodňovka a ambulancia bez pôrodnice

autor
7. dec 2023

@nikol4564 ja neviem kde pôjdem rodiť…

petrooshka
7. dec 2023

Bojnice? 🤷🏻‍♀️ Nezvažujes?

autor
7. dec 2023

@petrooshka zvažujem len či stihnem ja mám Bojnice cca 40km 😅 vy sa kde chystáte rodiť ?

petrooshka
7. dec 2023

Ja uz mam odrodene. Oba v PE 🙂 kamaratka sla do Bijnic,dalsia Trencin..obe chvalili. Nemate blizko? Alebo odkial ste? Ze ci nieco "lepsie" nie je v okoli

autor
7. dec 2023

@petrooshka ja som chcela ísť do PE lenže to už nestíham potom sú tu Topoľčany najbližšie ale to samé negatívne veci počúvam o tej nemocnici keďže ja som sa sem prisťahovala tak to tu nepoznám tak dobre a Bojnice dosť chválili tak hádam sa vyberiem tam…