Hrčky - vyrážky na chodidle

eminka7
20. máj 2013

Ahojte. asi pred pol rokom sa mi na chodidle urobila taka mini gulicka- neriesila som to,lebo to vyzeralo skor ako otlak...do teraz ma to niekedy boli,ked zle stupim a stale si pod kozou citim malu gulicku...co je horsie, dnes rano som vstala a kukam, ze mam na tom istom chodidle viacej takych malych bodiek, nieco ako podkoznych mini vyrazok 😒 na druhom vobec....neviete o co ide, nemala ste to niektora? treba navstivit doktora alebo co s tym mam robit? dakujem

gretka2
20. máj 2013

Tak najpravdepodobnejsie to budu asi kurie oka. Skus behnut ku koznej, alebo aj na pedikuru, tam ti to pozru.

kattyb
18. okt 2013

@eminka7 ahoj práve čítam tvoj príspevok ešte z mája ... zistilo sa z čoho si mala tie vyrážky ? Aj môj dvojročný synček to má ....

eminka7
autor
19. okt 2013

@kattyb ahoj, boli to kurie oka...dala som si na to naplaste Compeed a tie mensie hrcky neskor zosltli a dali sa pekne vytlacit...Compeed velmi odporuvam, dost pomaha a uz nemam od vtedy problemy

kattyb
20. mar 2014

Tak u nás to nakoniec kurie oká neboli .... diagnostikovali nám celiakiu ☹ a odkedy sme začali s bezlepkovou dietou , máme pokoj s vyrážkami.

mamazem
21. mar 2014

Môžete si pomôcť jemnými masážami daného miesta na nohe.