Nechuť do jedla ročného dieťatka

zuzinka44
3. mar 2015

Mamicky mate s tym skusenost.Mala bola roadny papkac a teraz pred kazdym jedlo a pocas jedla strasne place.Normalne je to boj ked ma ist papat.Uz jej ano tak casto nedavam aby sa jej jedlo nesprotivilo,ale ani to nepomaha.Dokonca mi prestala pit mlieko pred spinkanim,nechce ho.Mlieko vypije len v noci ked je rozospata.Myslite ze rocnemu dietatku staci pit mlieko 1 x 150 ml a aj to v noci? Robim jej aj mliecne kase a krupice,papa aj jogurty a mliecne polievky,ale ako vravim,nejak jej nic nesmakuje

upam
4. máj 2015

zaujimave u nas to iste doteraz jedla vsetko a vela a zrazu mi obedy odmieta, este si tak da chleba alebo kasu s bananom, prip chrumky ale zelenina maso nic cestoviny 2ks konec plac... snad su to zuby lebo aj trochu sopli a slini

zuzinka44
autor
4. máj 2015

No u nas sa to dalo chvalabohu do normalu.Uz pekne papa.Vysiel jej zubok,to narobilo tuto sarapatu s papanim.Mlieko mi sice stale nechcela,tak sme z Nutrilonu 3 presli na kravske 3,5% a pije uz aj to.Doktorka jej ale nasadila Bkomplex kvapky na tyzden,tak mozno aj to zabralo k chuti do jedla.Drzim vam palceky