Dobré skúsenosti so základnou školou v PK

kudlanka1
11. mar 2021

Maminky mame predskolacku a vyberame ZS, ktoru by ste prosim odporucili, s ktorou mate dobre skusenosti? Dakujem

kacena4
11. mar 2021

ahojko otazka je pod aku skolu spadate niektore neberu mimorajonne deti samozrejme prihlasit by ste sa asi mali v spadovej, co ja viem tak grinava je skola rodinneho/dedinskeho typu, jednotriedka, maju menej deticiek, fandlyho naopak je velky kolos so 4 triedami v rocniku a plnym stavom

kacena4
11. mar 2021

ale teda fandlyho je super

goodidea
11. mar 2021

@kudlanka1 aj Kupeckého je fajn škola 🙂

kudlanka1
autor
12. mar 2021

@kacena4 sme z okolia pk. Teda nemame sancu niekde v pk?

kacena4
14. mar 2021

@kudlanka1 sanca je vzdy... co viem ak nie je naplnena kapacita beru deti na oresi, na fandlyho nie, ostatne skoly neviem

evkamotka
15. apr 2021

@kudlanka1 trvaly pobyt je dolezity. Minuly ci predminuly rok bola dokonca situacia, ze mimopezinskych deti bolo na pezinskych skolach tolko, az na tie pezinske deti nemali kapacitu. Takze zacali zohladnovat trvaly pobyt.... . Na bielenisku od tohto roka funguje aj prístavba, lebo nemali kam spratat prvakov. Na kupeckeho sa prvaci ucia na elokovanom pracovisku na komenskeho,z kapacitnych dovodov...
U vas nemate zs? Ze by bol mensi pretlak ohladom prijatia

kudlanka1
autor
1. máj 2021

@evkamotka deti je vela vsade aj u nas. Rozmyslali sme vsak o inej skole kvolu pristupu ucitelov. Poculi sme od susedov ze nie je prave najlepsi, ze detom davaju 5-tky uz v prvom rocniku, co sa mi nezda ok. Preto sme hladali alternativu.

lumame
15. máj 2021

@kudlanka1 neviem či ešte pomôže skúsenosť ... môj syn chodi na Kupeckeho , momentálne je štvrták a sme veľmi spokojný s prístupom , vybavenosťou a kým chodil do družiny tak aj s tou 🙂 ale pravda je, že keď bol na zápise tak bol trosku problém nakoľko som síce bývala v PK ale trvalý pobyt po rozchode s partnerom som mala u rodičov mimo PK aj s malým , malého otec mal v PK a bolo nám povedané vtedy že musí mat aj maly ... tak sme mu rýchlo menili trvalý pobyt k otcovi a vzali ho . Netuším síce ako je to teraz ale škola je to výborná 🙂

huylewis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz