Jasličky Múdre hlavičky - Pezinok

julliska
12. aug 2020

Ahojte,
viete mi dat info ohladom jasliciek Mudre hlavicky? Nejake aktualne recenzie by ma zaujimali.
Dakujem

evkamotka
12. aug 2020

Moj syn tam chodil zaciatkom roka, co vas zaujima?

julliska
autor
12. aug 2020

@evkamotka ci ste bola spokojna, malému sa páčilo? Príp ak sa Vám niečo nepáčilo.. Chcem dat dcéru do jasliciek, a tieto sa mi celkom pozdávaju na základe pár recenzií, tak by som chcela počuť ešte ine názory 🙂

evkamotka
12. aug 2020

@julliska hlavne sa mi pacili ucitelky, to su anjeli na zemi. Naozaj sa o deti starali s laskou a na 100perc. Tiez velmi pestra strava, ziadne sladkosti a sladene napoje. Aj rodičov koriguju nech nenosia na sviatok sladke detom. Sauna a bazen je tiez plus, kazdy tyzden a aj anglictina 1-2x tyzdenne. Komunikuju osobne alebo cez fb messenger, treba ho stale sledovat, aj rano. Niektorym toto nevyhovovalo lebo chat nestihaju. Program mali velmi pekny. Dala by som tam syna znova. Velmi sa snazili aby im zo zaciatku neplakal, zadaptoval sa

julliska
autor
12. aug 2020

@evkamotka super. A ako rýchlo si zvykol synček? Zostávala ste tam s nim na začiatku alebo nie? Moju plánujem dat cca ako 20mes, a vôbec neviem odhadnúť ako to bude znášať

evkamotka
12. aug 2020

@julliska moj mal vtedy 2r4m. Nestihol si zial zvyknut, prekazila nam to korona a potom som ho uz odhlasila, zostal cez leto doma lebo aj tak stale niekam chodime. Oni sa za adaptaciu dohodnú individualne, podla toho ako na tom dieta je. Ale rodic s nim nezostava. Vsetko odkomunikovali,maju s tym prax

julliska
autor
12. aug 2020

@evkamotka ďakujem pekne za info 🙂

evkamotka
12. aug 2020

@julliska nz. Na prvy raz som tam sla sama, riaditelka mi opisala co robia, ako funguju, ukazala vsetky priestory. Ochotna pani. Podla mna sa oplati kuk osobne, aky by ste mali odtial dojem.

julliska
autor
12. aug 2020

@evkamotka áno, určite pôjdem.. Zatial som s nou komunikovala len mailom