Najlepší detský pediater v Pezinku

zuzula1990
11. okt 2021

Dobrý deň hľadám skvelého pediatra. Detskú doktorku v Pezinku ktora všetko poradí a vysvetli ďakujem pekne

nika82
11. okt 2021

ako prve by si mala hladat toho pod koho patrite
https://www.e-vuc.sk/bsk/zdravotnictvo/kto-je-m...

apolka77
11. okt 2021

@zuzula1990 tak budeš to máš ťažké...jednak nikde neberú, nedávno mi to rozprávala jedna maminka novorodenca že všade majú plno, to obehala aj blízke dedinky, nakoniec len k tomu komu patria podľa ulice ich vzali...asi len cez protekciu .

apolka77
11. okt 2021

Cez protekciu myslím tých iných dr...inak nemáš šancu.

zoja1234
14. okt 2021

@zuzula1990 choďte ku tomu, ku komu patríte podľa trvalého bydliska, i keď ma plno tak vás jednoducho zobrať musí. Minule som to tiež riešila a nahnevalo ma, že naša Spádová dr. má nechcela zobrať, pritom som sa na FB dočítala že minulý rok nabrala plno detičiek z iných spadov, len na pekne poprosenie. A áno, ide o vraj dobru doktorku, tak preto ma to nahnevalo. Nakoniec na moje veľké prosenie nás zobrala. Načo ti doktori naberajú cudzie deti, keď potom nemajú kapacitu na vlastný spád? Toto jednoducho nechápem

zuzula1990
autor
15. okt 2021

@zoja1234 som z PK len ja ako dieťa som chodila dr guľovej len teraz moja dcérka 7 mesacna ju ani neskontrojuju poriadne nedajú vedet aby som volala kedy mam ísť na očkovanie
Cani ju neodvážia ani neodmeraju že si to musím všetko sama