Pediater v Pezinku

petka125
9. máj 2022

Prosím Vás ako je to s výberom pediatra v PK? musíme sa nahlásiť len k dr. kde patríme podľa obvodu?
ak áno, aké máte skúsenosti s Dr. Orlickou?
ďakujem 🙂

kacena4
9. máj 2022

@petka125 orlická už nepracuje (pred par mesiacmi robila len 1x do tyzdna) zvysok je tam iný lekar. vtedy sme boli naposledy a zazila som ho 2x stacilo mi, nastastie starsie deti uz maju 18r. tak ideme inam. deti su ztp a on ma presviedcal aby sme vysadili lieky od dr. lebo ze su "navykove" a skodia... proste bola som z neho sklamana (neviem ci este robi on - starsi pán) so samotnou orlickou sme boli velmi spokojny 20r. sme k nej chodili

petka125
autor
9. máj 2022

@kacena4 a je možnosť sa prihlásiť aj niekam inam? pripadne kam??? nepoznám tých detských doktorov :(

kacena4
9. máj 2022

@petka125 pokial viem nechcu brat moc v inych casti len podla rajona maju vela deti. ale za opytanie nic nedate. no neporadim inych dr. vzdy sme chodili len sem. a s 1 dietatom aj do senkvic tam je vynikajuca pani dr.

pukina
9. máj 2022

@petka125 pripnem sa, lebo presne toto som vcera zacala aj ja riesit, aj ked mam este teda do porodu par mesiacov.. natrafila som na Mudr. Herbansku na severe, ale teda neviem ako to u nej funguje, ona je sukromna pediatricka? Niekde som citala ze sa tam plati rocny poplatok ale viac som nenasla.

petka125
autor
9. máj 2022

@pukina na sever som volala a povedali mi, že berú len detičky od mamičiek čo už tam chodia so staršími súrodencami... :( tak neviem, no ja som už v štádiu že to musím riešiť a netuším ako a kde ... :(

arzy17
16. máj 2022

@petka125
Ja chodím ku pani Orlickej, resp. ku panovi Kovačechovi, ked je tam prave on s ročnou dcerou. Ja som spokojná, ale je pravda,že v rámci poradne sme nič vážnejšie neriešili.

petka125
autor
16. máj 2022

@arzy17 no budeme musiet aj my len tam sa prihlásiť, inak to asi nevidím...🙂
Po pôrode prisli aj k vam domov? Vraj niektorí dr ešte chodia....

arzy17
17. máj 2022

@petka125 nie neprisla k nam domov, museli sme ist do ambulancie.