Výber základnej školy v Pezinku

mhakov
14. apr 2021

Ahojte, prosím o pomoc a radu mamičiek z Pezinka. Je dosť možné, že sa počas letných prázdnin sťahujeme do Pezinka. Dočasne budeme v prenájme, kým sa nám tu nepodarí kupiť niečo trvalé... Máme však školopovinné deti, starší syn bude druhák , druhý syn bude prvák. Ideálne je pre nás ,aby chlapci chodili do jednej školy spolu, celých 9. rokov. Vzhĺadom na možnosti v Pezinku, je vôbec naša predstava možná? Vieme si vybrať školu? Ktorú ZŠ odporúčate? Dakujem za vaše odpovede. Majka

kacena4
14. apr 2021

@mhakov v pk je problem s vyberom skoly beru podla lokality trval. bydliska treba si zhodnotit v ktorej casti chcete byvat a podla toho si vybrat skolu

evkamotka
14. apr 2021

Deti vezmu tam, pod ktoru skolu budete spadat podla ulice. Ak to viete uz teraz, mozte sa popytat v danej zs, ci maju miesto aj pre druhaka. Miest je v pk malo, takze obzvlast prvakov beru len tam, kde spadaju a neda sa vyberat. Na stranke mesta je vsetko zverejnene

luga_luga
28. apr 2021

v ZS v PK je s miestami problem, ak nemate trvaly pobyt, tazko dieta zoberu - len podla trvaleho pobytu a kam spadate, vsade je plno, mozno Grinava by vzala, oni mali minuly rok volnejsie, najskor by som sa sla opytat asi tam...

mhakov
autor
28. apr 2021

@luga_luga Dakujem , skúsime 🙂

emmacarmen
9. máj 2021

@mhakov dobrý deň, ja osobne by som odporúčala Fándlyho školu. Milá pani riaditeľka, skvelý učitelia 🙂

luga_luga
10. máj 2021

@emmacarmen odporucat sice mozes, ale nedostanu sa tam, pokial nema trvaly - teraz som to riesila, lebo budem mat prvacku, je tam hrozny natresk :(

lasoli
22. nov 2021

A ake mate skusenosti s Narniou v Pezinku?