Detská doktorka v Piešťanoch

janullka87
8. júl 2020

Vedeli by ste mi doporučiť detskú lekárku (lekára) v Piešťanoch? Ďakujem 😊

lulua777
9. júl 2020

@janullka87 my mame Mariu Trebichavsku a bola to aj moja dr ked som bola mala 😍 urcite odporucam 😊

dominika31071987
9. júl 2020

@janullka87 moja mala ma dr.kabatovu a za mna super

svorcikova
17. júl 2020

@dominika31071987 ste s ňou spokojná? V akom veku je pani doktorka?

dominika31071987
18. júl 2020

@svorcikova neviem kolko ma rokov, a ano som spokojna. Podla mna je prijemna, mila a odbornicka. Ona ma aj ambulanciu na gastro, a je aj blizko kde byvame. Neviem podla akych kriterii vyberate

alikal
18. júl 2020

My sme u dr.Gabrielovej, je velmi mila, a velmi precizna, nic nezanedba, lenze je uz dost stara a tym padom docela pomala - vo vsetkej ucte. sidli na nitrianskej oproti auparku

svorcikova
19. júl 2020

@dominika31071987 mam na ňu dobre ohlasy a odporúčania, tak ideme tiež k nej. Len ma zaujíma vek, aby to nebolo tak, že keď začneme k nej chodiť hneď odíde na dôchodok. Ďakujem za info 🙂

dominika31071987
19. júl 2020

@svorcikova myslim ze sa nechysta a ani nevyzera na to, aspon podla mna 😄 mne sa najviac pacilo, ze nas vzdy zobrala skor, aby sme necakali s babom v cakarni medzi ostatnymi.sestricku ma tiez super, vsetko pekne vysvetlia a ked sme potrebovali tak nas poslali za odbornikmi. A napr na vysledky mi pise sms, ak je to ok, nemusim tam chodit zakazdym. Alebo ked mala teploty tak mi pisala ci je uz ok mala alebo prideme. Mozno je to normalne aj u inych dr, neviem, ale mna toto presvedcilo ze som dobre vybrala

svorcikova
20. júl 2020

@dominika31071987 tak to ma teší 🙂 z toho čo píšete, pani doktorka je velmi ľudská. Toto všetko záleží len od ľudí, na akého človeka natrafíte. Ja takúto skúsenosť s predchádzajúcimi lekárkami nemám, tak verím že tu budeme tiež spokojné. ďakujem