13 mesiacov a nedrží si flašu pri pití.Je to normálne?

vanila
23. dec 2007

Ahojte! Moj malý má 13. mesiacov no nechce si držať flašu keď pije. No keby to bol len ten problém on ani si nič nedáva do pusy. Už som skušala všeličo no nepomáha. Má niekto s tým skúsenosť?

vanila
autor
29. jan 2008

Ahoj lindduska! Danik ked mu dam nieco na papanie tak si to poobzera pobucha stym a smarí to niekde do neznama 😀 😀 😀 a niekedy to poriadne pomacka v rukach a rostahuje po zemi. asi to robi zamerne aby som to mohla po vysavat lebo ma rad vysavac 🙂

milhaus
29. jan 2008

to moja baba tiež niekedy rozmazava po zemi ale nie je to často, väčšinou to zje

vanila
autor
29. jan 2008

To mas aspon s casti fajn lebo mi mame viacej skody ako uzitku 😉

otrivinkajanka
29. jan 2008

ahoj vanila nic si z toho nerob mam 20 mesacnu dcerku sice flasu rozteky kekse a podobne veci drzi v rukach,ale sama sa nikdy nenapapa myslim polievky a jedla z taniera to ju musim krmit sama a to,ze ti do pusinky nic nevlozi bud len rada to ja mam na dennom poriadku,ze mi mala furt nieco ma v ustach od papierov po nitky ide ma kolko krat porazit co vsetko vlozi do pusy

vanila
autor
4. sep 2008

Ahojte baby! Tak uz davno sa neprispievalo do tejto temy,tak prispievam nejakym tym uspechom co sme od tej doby co som tuto temu zalozila. Tak sme zacali jest sami myslim keksy piskoty a tak ze uz trochu vie ze naco su rucicky.No ta flasa alebo pohar je stale nedohladne aby si to drzal sam stale to robim za neho. Uz som skusala mu nepomahat no nepomohlo. Skratka je pohodlny. 😒 Uz mi aj trapne chodit niekam do mesta lebo vsetci na mna zazeraju ze musim flasku drzat alebo pohar. Strasne sa citim na nic. Inak vcera ma to dost vytocilo ako je lenivy ze sa necha obsluhovat. Tak som mu povedala ze uz mu sluzku robit nebudem. No neviem ci mi rozumel ale ked vecer isiel spat tak pil sam vodu s flase ze som ju nedrzala ja. Niekedy mam uz take stavy bezmocnosti ze sa hodim na postel a len vzdycham ze preco je taky pohodlny. 😖

walir
29. jan 2013

@vanila ahoj je to uz sice par rokov ako pozeram na datum ale zaujimalo by ma ako to dopadlo,,maly potom zacal papt rozky sam?? mam ten isty problem,,,moja mala nechce nic davat do pusy ani piskotku ani rozok ani nic ma 10 esiacov..o cajiku nehovoriac....ja sa len bojim ze rozok si nespapa nikdy :( dakujem

kikina_mamina
28. mar 2013

moja dcera ma 10 mesiacov nedrzala si flasu stale davala ruky prec myslella som ze nejako zaostava ale ver tomu ze nie raz osom ju nechala na posteli a flasu vedla nej otocila som sa po plienku a ona si nadherne ukazkovo flasu vzala sama a zacala pit ono to nieze nevie ale sa mu nechce :D nedavaj mu nechaj flasu vedla neho aked bude velmi hladny alebo smadny tak si ju vezme vies on je pohodlny ako nasa :D