• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pijú vaše deti kakao - Granko?

11. januára 2016 
Ja tiez malej davam.na.ranajky mlieko.s grankom.a vobec to neni pravda ako tu niektore pisu ze potom mi nic nesladene nevypije .cajik jej varim.bez cukru a cistu vodu pije.a sladke jej tiez nedavam .nehovorim.ze neochutnala ale nedavam.skor jej dam bananik alebo mandarinku. A zas ked 3 dcl mlieka ochutim 2 lyzickami granka vobec neni sladke.kolke z vas prepchavaju deti sladkostami ale granko nie to je sladke.ha ha vtipne ste niektore. :D pripadne hranolkami alebo vysmazanym . Co oproti tomu su 2 lyzicky granka v mlieku nic ;)
28. jan 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aknaj a stale jej mlieko nechuti?
28. jan 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezzap myslím, že už ho pije
aj mliečne výrobky
ja si myslím, že ono sa to časom upraví
28. jan 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kiež by si mala pravdu :slight_smile:
28. jan 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepoznate niekto nejake zdrave kakao,co by som dala namiesto granka do mlieka?
11. jan 2016 o 16:50  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamliecna No normálne obyčajné kvalitné kakao. :wink:
A inak moje deti pijú granko, ja som pila granko a tu sme a v poriadku....:slight_smile:
11. jan 2016 o 18:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nasa pije ovomaltine...ale nemala by som problem ani s grankom ved tam nemava za lyzicu...
11. jan 2016 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evittam dakujem :slight_smile: ja nie som moc na tie ,ze ked sme my boli maly ...atd :slight_smile: ale berem kazdeho nazor
11. jan 2016 o 18:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macamliecna :wink: Ani ja nie - teda nie na všetko, ale Granko tvojim deťom neublíži-neboj sa. :wink:
11. jan 2016 o 18:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok