Zmenšenie prsníkov

vkiki
17. apr 2023

Ahojte Babuľky, chcem sa opýtať bola niektorá z vás na zmenšení prsníkov zo zdravotných dôvodov? Mala by som pár otázok. Ďakujem

dharmasanata
17. apr 2023

Čo potrebuješ vedieť?

vkiki
autor
17. apr 2023

@dharmasanata koľko potvrdení potrebujem nato aby mi to uhradila poisťovňa?

dharmasanata
17. apr 2023

@vkiki ja som mala jedno potvrdenie od neurológa, bola to správa ako klasicky dávajú pri vyšetrení teda spísané všetky vyšetrenia ktoré som mala, MRI, EEG, RTG, rehabilitácie, s čím všetkým mám problém a na zaver že doporučuje mamaplastiku

vkiki
autor
17. apr 2023

@dharmasanata a myslíš že by mi stačilo aj od ženskej alebo poprípade od ortopéda?

dharmasanata
17. apr 2023

@vkiki skôr od ortopéda keď sa chodiš s niečím liečiť, musíš preukázať že sa s tým trápiš určité obdobie.. máš nejaké vyšetrenia na chrbticu, ramená, bolesti hlavy,tŕpnutie rúk?? A dôležité je akú máš veľkosť či sa ozaj jedná o nadrozmerné prsia.

vkiki
autor
17. apr 2023

@dharmasanata k ortopédovi chodím a chrbtica ma trápi dlho, doktorka otom vie a mám veľkosť 75F a ty si mala akú veľkosť pred operáciou?

dharmasanata
17. apr 2023

@vkiki ja som mala 80/H, už si si vybrala doktora na konzultáciu v niektorej nemocnici? Treba ho kontaktovať, môj doktor chcel najprv vidieť fotky, chcel vedieť váhu, výšku, obvod pod a cez prsia a sám mi napísal že som vhodná, a treba mať poisťovňu dôveru, a možno Union prepláca ale všeobecná nie. Spýtaj sa na ortopédii či by ti teda napísali odporúčanie.

dharmasanata
17. apr 2023

https://www.modrykonik.sk/group/2363/ tu je inak skupina na to zameraná

vkiki
autor
17. apr 2023

@dharmasanata viem že nejaký doktor to robí v ružinovskej nemocnici, a našťastie mám dôveru a pýtať sa nato budem určite

vkiki
autor
17. apr 2023

@dharmasanata a teba kde operovali?

dharmasanata
17. apr 2023

@vkiki mňa operovali v Šaci. Preštuduj si recenzie na doktorov, v skupine určite nájdeš informácie, je dôležité si dobre vybrať.

vkiki
autor
17. apr 2023

@dharmasanata áno to som počula že je dôležité si vybrať dobrého doktora,lebo všeličo sa môže stať

lucia851
17. apr 2023

@vkiki ahoj áno bola som

vkiki
autor
17. apr 2023

@lucia851 akú veľkosť pred operáciou si mala?

lucia851
17. apr 2023

@vkiki pred operáciou som nosila košíky H teraz mám B

vkiki
autor
17. apr 2023

@lucia851 fuuha o dosť si si ich zmenšila, ja mám Fka a chcela by som si to tiež dať zmenšiť

vkiki
autor
17. apr 2023

@lucia851 a stačil ti papier od neurológa,ortopéda alebo od ženskej?

lucia851
17. apr 2023

@vkiki áno stačil mi papier od neurolaga

lucia851
17. apr 2023

@vkiki áno stačil mi papier od neurolaga

vkiki
autor
17. apr 2023

@lucia851 a ako prebiehala operácia? U akého doktora si bola?

lucia851
17. apr 2023

@vkiki operáciu som zvládla v pohode,len sa priprav na bolesti ale to ti dajú niečo na tlmenie.Mna operoval vtedy ešte MUDr Martin boháč on bol aj v extrémnych premenách.ale neviem či už nie je sukromnik

vkiki
autor
17. apr 2023

@lucia851 tak z bolesťou rátam a ešte sa spýtam hradila to celé poisťovňa alebo si si niečo doplácala aj ty?

lucia851
17. apr 2023

@vkiki nie nič som neplatila celé to hradila poisťovňa

dharmasanata
17. apr 2023

@vkiki bolesti pri zmenšení prsníkov niesu, možno tak z ležania chrbát, minimálne..

vkiki
autor
17. apr 2023

@lucia851 ďakujem za odpoveď

vkiki
autor
17. apr 2023

@dharmasanata tak určite asi prvé dva týždne to bude také že pod liekmi a iba ležanie, a koľko si bola doma?

dharmasanata
17. apr 2023

@vkiki ako vravím bolesti niesu tak netreba ani lieky a už vôbec nie dva týždne ak tak možno dva dni 😉 a záleží od hojenia každá to ma inak, ja som mala komplikácie tak som bola dlho doma na PN, ale sú baby ktoré už idú po týždni do práce, záleží aj od toho akú prácu máš.

vkiki
autor
18. apr 2023

@dharmasanata keď máš prácu v kancli to je iné ,ale keď pracuješ v obchode a pod. tak to maš zas iné, a hej máš pravdu u každej je to individuálne,ale aspoň sa nemusím báť tej bolesti to som sa bála že čo a jak bude a vďaka za informácie veľmi mi pomohli.

zianechajzit
20. nov 2023

@dharmasanata ahoj, kto Ťa v Šaci operoval? Mňa v januári bude Mudr Eliášova Dutkova. Nemáš s ňou osobnú skúsenosť? Neviem nájsť žiadne recenzie na ňu. Dík 😊

dharmasanata
20. nov 2023

@zianechajzit ahoj mňa operoval Gajdoš a asistoval mu Uchnar a po operácii mi vyberala dreny Gayova, takže len s nimi mám osobnú skúsenosť a veľmi dobrú. Kamarátka ma skúsenosť s Lengyelom tiež v dobrom o ňom rozprávala a s Eliášovou sa stretla na kontrole a dobrý dojem na ňu neurobila komunikáciou.