Kde nakupujete a aké plienky v akcii?

l3nka
4. mar 2009

Ahoj, nechodia nám v poslednej dobe letáky tak nemám prehľad kde sú aké akcie na plienky, vie mi niekto poradiť kde nakupuje plienky a aké používate?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
2. jún 2010

@rivatha, jasne, odlozim 😉 Určite ich vyuzijem. Len teraz rozmyslam, ze mam ešte kupon na babylove MIDI, tak či mam kupit, lebo je to 100 ks, aby som to zasa vyuzila 😕 Teda malá, nie ja 😀

martinka17
2. jún 2010

no ja som pampers porovnávala tiež a sú poooodstatne menšie. Mne to príde ako keby boli o pol čísla menšie, ak mi rozumiete 😀
Babylove pohodlne vydržia tie midi do 9kg, ak malá ešte nemá viacej ako 8, tak by ste mali vynosiť🙂

martinka17
2. jún 2010

@alana1111
a môžem sa opýtať, na čo sa zbierajú?

alana1111
2. jún 2010

to sa musím opýtať

martinka17
2. jún 2010

nemusíš 😵 to je len žensá zvedavosť, už som to totiž aj inde postrehla a predpokladám, že je to vernostný systém ako nivea alebo walmark 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka17
3. jún 2010

presne tak som robila aj ja, pokiaľ netlačia a neprecikáva....tak je to ok.
Ja osm používala dlho 3, len na noc som dávala 4, aj to pampersky, lebo sú menšie, takže akurát sadli 😀 Lebo čím menšie tým sú lacnejšie na ks 😅

rainee
3. jún 2010

hej pampersky su ovela mensie ako ostatne plienky takze my kupujeme vzdy o cislo vacsie aby vobec sedeli.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka17
3. jún 2010

len pozor, žolíka a zároveň ten zľavnený kupón na jeden paklík neberú, teda aspoň u nás nie 😎
a na žolíky idem v pondelok aj , taká suuuper akcia, že sa teším ako malá, kúpim apsoň 4 krabice 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
3. jún 2010

@rivatha, beru aj zolika 25% aj kupon na 2€? Lebo viem, ze zolika a zlavu na cely nakup v pohode, ale na jeden tovar dve zlavy neberu. Aspon u nas 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
3. jún 2010

@rivatha, tak vyskusam teda aj ja. Idem vytlačit viac 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka17
3. jún 2010

tedaaaaa 😖 , ja len ticho závidím, aj keď ja pampers až tak nemusím, babylove nám sedia lepšie 😀

millada
3. jún 2010

@martinka17, ved babylove vyjdu bez akcie lepšie ako pampers s dvomi akciami, tak nemusis zavidiet 😀 😉 😵 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
3. jún 2010

@rivatha, no macherka si, lepšie ti ide matika 😀 Tak v tom pripade nakupim aspon 10 balikov 😀
To si ratala bezna cena minus 2 € alebo este aj minus 25 %? 😕

martinka17
3. jún 2010

ja som tiež na akcie a plienky kupujem podľa ceny 😀 .....ináč najhoršie u mňa dopadli Huggies, nie len že ich precikal jedna radosť ale ešte aj smrkdkali...vraj majú, aby maminka vedela, že bábo cikalo 😲 Ale tak podľa mokrých vecí to viem aj tak 😝

Keď som mala babylove prvý krát, to mal chrúst asi 4 mesiace, tuším, tak som povedala nikdy viacej 😠 .......teraz ich mám najradšej 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millada
3. jún 2010

@rivatha 😀 Ja uz tiez len na zoliky nakupujem vsetko 😀 Aj som dnes rozmyslal v Lidli, či kupim, lebo maju pampers v akcii a celkom dobre to vychadza, ale vytiahla som tam mobil, nahodila kalkulačku, preratala s kuponom a vyslo mi, ze v DM-ke sa lepšie oplatia 😀 😀 😀
Uz len s tou 25%-nou zlavou to super vyjde a ak sa da ešte ten pampers kupon a potom na cely nakup - jeeejda, zadarmo plienky, ešte nam doplatia 😀 A teraz su aj v akcii dokonca 🙂

millada
3. jún 2010

huggies su take volne okolo nozičiek, nepači sa mi to velmi, lebo tak odstavaju 😝

ceja
6. jún 2010

aky dvojeurovy kupon tu spominate? nejaky do dm?

ollski
6. jún 2010

@ceja, http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=3〈=sk

plati aj v Dm aj tescu aj carrefoure 😉

cetera
6. jún 2010

baby je v dmku nejake velke balenie pampersiek , myslim take ako teraz v lidli ze 80% plus....
my pouzivame plienky z lidlu tie toujours , ale dnes mi prisla pod ruku pamperska, lebo som zabudla malej vziat na vylet plienocky tak kamoska mi dala svoje, aj ked nam bola 4 ma trosku mala zdali sa mi fajn....boli take makksie, chcela by som skusit co to spravi s malou a ked budu fajn tak prejdeme na pampersky....dufam ze sa nevyhadze z nich, teda ked nic nebolo z tej jednej tak by nemalo byt ani z ostanych, nie?
A ak niektora uzivate velkost 5 , kolko plienok je v klasickom baleni?

ceja
7. jún 2010

@ollski diky uz som nasla...