Krvácanie po cisárskom reze

mimit
18. sep 2011

ahojte maminy, mam otazku, mozno hlupu, a je mi to trapne, ale predsa sa spytam. citala som o krvacani po porode, ze po par dnoch by sa malo intenzivne krvacanie menit z cervenej farby na hnedu, zhruba po dvoch tyzdnoch slabnut a tak...chcem sa spytat ci je podla vas normalne ze mne zas zacalo normalne krvacanie ako pri menstruacii??? som 24 dni po porode.

Vopred dakujem za odpovede

aknaj
18. sep 2011

Ahoj,
to myslíš ako krvácanie počas šestonedelia ?

julkab
18. sep 2011

Ahoj,ja som po cisarskom neskutočne vela krvacala.Nemalo to konca kraja.Trvalo to asi tri tyždne.Potom tyžden pauza a zase krvacanie nanovo,ale uz slabšie.To trvalo par dni.A kedže som nekojila,menštrucia mi sprišla na nasledujuci mesiac.

aknaj
18. sep 2011

@mimit
@julkab
ja som mala obe deti cisárskym rezom, krvácala som 6 týždňov /postupne to slablo/, potom bola mesiac pauza a potom som mala už normálne menštruáciu 😝
a to tom normálne kojila a nemala som žiadnu pauzu

zuzana76
18. sep 2011

@mimit ja som mala to iste, krvacala som velmi silno 5 tyzdnov, obcas to na par dni prestalo a potom znova, tak som isla ku gynek. poslal ma na vycistenie do nemocnice a odvtedy to prestalo, pri prvom cisarskom sa mi farba menila na hnedu a vtedy krvacanie prestalo same, uz po 2 tyzdnoch od porodu bolo len take slabsie a po 5 tyzdnoch som uz nekrvacala vobec, ale pri druhom porode som este na 5 tyzden po porode krvacala velmi silno a stale rovnakou cervenou krvou , podobalo sa to menstruacii. Ale to vycistenie pomohlo, mozno by to ustalo aj same, len fakt som nemala nervy na to, mat vlozku medzi nohami este dalsich 5 tyzdnov, navyse som sa citila slaba tym krvacanim.

komisakpd
17. jan 2012

@zuzana76 zuzana a nevychadzali z teba take kusky tkaniny? ci iba cista cervena krv?

zuzana76
17. jan 2012

@komisakpd iba cista cervena krv, ako na zaciatku menstruacie, este to aj pachlo ako menstruacna krv, sorry za vyraz

tanicka55
21. feb 2012

Ahojte , chcem sa opytat , som po cisarskom reze, prave mi bezi osmi tyzden. Krvacat som prestala vo štvrtom tyzdni..a bola som rada ze to prestalo. No koncom siedmeho tyzdna som spozorovala slabe krvacanie, nie je pravidelne, skor take bordovo hnede. Tak raz za den.
Som objednana u lekara na kontrolu po sestonedeli, tak ani neviem či mam ist, aj ked pre pokoj v dusi asi pojdem. Len sa chcem opytat či niektora z vas nema podobnu skusenost. Dakujem TANA

bibi52016
1. jún 2016

Ahojte,aj ja by som sa rada spytala, som tyzden od cisarckeho rezu krvacala som par dni v nemocnici aj to normalne ziadne silne krvacanie a teraz mam uz len taky slabunky zlto-hnedy vytok je to normalne ? A este by som sa chcela spytat na nohy strasne my puchnu nejake rady ako by to mohlo prejst prosim. Dakujem

14nunu10
1. jún 2016

No to je už niečo s cim by som šla ku lekárovi..nieje to sranda..Veľa kamosiek išlo po 6 týždni na kyret lebo stále krvacali,určite to nezanedbaj ak nechceš nakoniec prísť hoc aj o celú maternicu..radšej tri krát zbytočne ísť k lekárovi ako raz neskoro!Ja som po štyroch sekciách ale po každej som krvacala max 6-8 dní..už keď ma prepustali domov na šiesty deň tak som mala len spinenie

14nunu10
1. jún 2016

@bibi52016 áno áno,s tym krvácaním som to aj ja tak mala a je to v poriadku😌a k tym opuchom telo ti teraz asi zadržiava veľa vody,veľa piť a cikat a nohy vykladať vyššie😉malo by to prejsť

bibi52016
1. jún 2016

Dakujem za radu. 14nunu10

pipilady
1. jún 2016

@bibi52016 jesť veľa jogurtov a tvarohu a nohy odpuchnú.

sellycka13
14. mar 2019

@zuzana76 dobrý deň prosím písali ste o vyčistení v nemocnici, prosím robili vám vyčistenie normálne pri plnom vedomí?

zuzana76
14. mar 2019

@sellycka13 samozrejme , ze nie, uspali ma

sellycka13
14. mar 2019

@zuzana76 a prosím neviete je to čistenie potrebné iba v ojedinelých prípadoch? Nakoľko teda viem, že už pri samotnom cisárskom reze by mali ženu vyčistiť ako je potrebné každú a teda kyretaz je to posledné po čom túžim a uspavanie už vôbec keďže už mi to prišlo ide o tu kyretaz samotnú a bez uspatia to nejde...

zuzana76
14. mar 2019

@sellycka13 tak to neviem, ja som si to sama ziadala, lebo mna to krvacanie uz vycerpavalo / 5 tyzdnov len s malymi jedno - dvojdnovymi prestavkami/ , ale bezne to asi nerobia, ale neviem dokedy cakaju, ci to prejde, lebo krvacat dva mesiace vkuse mi pride dost nebezpecne

sellycka13
14. mar 2019

@zuzana76 ono vraj kojenim sa ma krvácanie popraviť aj celý hormonálny systém... A ak zistili nedostatočne zavinovanie maternice dajú sa riešiť aj injekcie

zuzana76
15. mar 2019

@sellycka13 mne injekcie nezaberali, to som dostávala

sellycka13
15. mar 2019

@zuzana76 tak tomu nerozumiem prečo nezaberali

zuzana76
15. mar 2019

@sellycka13 neviem, krvacala som stale, ale uz je to davno, syn ma uz 8 rokov, takze, co bolo pri porode uz neriesim, dojcenie bolo ukazkove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre