Môžem otehotnieť mesiac po pôrode?

dadik1985
27. mar 2016

Mali sme s manzelom sex a nie sme si celkom isty mozem otehotniet mam obavy totizto mame uz dve deti za odpovede dakujem 🙂

gabriella93
27. mar 2016

Áno počas šestonedelia je vysoká pravdepodobnosť že môžeš otehotnieť.... môj švagor má takto bratov splodených obaja majú 40 ale nie sú dvojčatá :D

erickatt
27. mar 2016

Jasne, moj dr.( zensky) na deti s rozdielom 10 mesiacov.

burajka
27. mar 2016

ano, moj tatko je narodeny na konci januara a jeho sestra, moja teta zaciatkom decembra 😉

katrin21
27. mar 2016

samozrejme ... ovulacia moze prebehnut, ani nevies kedy a menzes uz proste nepride, lebo mozes byt tehotna.... kopec bab ma takto deti aj po 2-3 -4 mesiacoch, mysleli si, ze ked koja a nemaju menzes, tak nemozu.. omyl... ovulacia pride skor ako menzes, ten ide az PO NEJ..... ak nedojde k oplodneniu..
Ale mimochodom, sestonedelie by sa malo dodrzať, aj ked sa dobre citis....

jajka257
27. mar 2016

Podla doktorov pocas sestinedelia a tesne po nom je najvacsia sanca otehotniet, telo je vybudene a nadtavene na tehotenstvo.

seahorse27
28. mar 2016

Ani mesiac po porode? Nebolo by dobre vydrzat bez sexu v sestonedeli? Asi to ma svoj vyznam...Ale vsak kazdemu, ako sa paci. A k otazke...ano, je mozne otehotniet aj pocas sestonedelia.

kliara
28. mar 2016

Je to síce malá pravdepodobnosť, ale áno. Môžeš otehotnieť kedykoľvek, nemusíš po pôrode dostať ani len jednu menštruáciu a môžeš byť opäť tehotná. Veď je dosť súrodencov, medzi ktorými nie je ani ročný vekový rozdiel.

alexandra206
28. mar 2016

Ano mozes nam sa to podarilo o 3mesiace po

liuliu
8. apr 2016

Ano ja som tehotna. Jedno babo sa mi narodilo v januari dalsie sa mi narodi v decembri.

zuzinka98
8. apr 2016

medzi mnou a bratom je 10 mesacny rozdiel... ano, mozes 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre