icon

Antibiotiká a zapáchajúci moč

avatar
bobana297
10. aug 2017

Ahojte mate niektora skusenost pri dietati ze, ked ma antibiotika tak malo cika a ked len oranzove zapachajuce tymi liekmi.?? maly mal sipliska tak sme boli u zastupujuceho lekara ten dal hned antb. a od vcera od kedy ich ma mi malo cika. a kakam dnes zltu redsiu stolicu. antb sa volaju augmentin duo. dakujem 🙂

avatar
tabakmirka
•
10. aug 2017

No podľa mňa sa to môže stať, hlavne ak sú tie antibiotiká nejaké silnejšie, vtedy sa to môže prejaviť aj takto. Ono sa v podstate všetky takéto veci filtrujú cez pečeň a cez obličky takže možno je to pre ne trošku záťaž a preto tak ciká. Ak sa ti dá tak by som zavolala tomu zastupujúcemu lekárovi či je to v poriadku 🙂 Na internete podľa mňa číslo bude.

avatar
bobana297
autor
•
10. aug 2017

@tabakmirka dakujem. ☺

avatar
pribinak
•
10. aug 2017

urcite davaj probiotika.

avatar
hivanik
•
10. aug 2017

@bobana297... augmentin su sirokospektralne ant....vzdy treba uzivat aj pribiotika....a skus mu davat viac tekutin, najlepsie cistu vodu ziadne dzusy

avatar
bobana297
autor
•
10. aug 2017

davam brobiotika aj cistu vodu pije

avatar
veronika1136
•
3. aug 2024

Penicilinove atb