Poisťovňa Novis

mentolka_2
15. dec 2017

Ahojte vopred sa ospravedlnujem ak je uz niekde zalozena diskusia ale hladala som a nenasla 🙂 chcem sa spytat momentalne som pn koli rizikovemu tehotenstvu mam pripoistenu pn v poistovni Novis. Mate niekto skusenosti s touto poistovnou pripadne cerpali ste poistku z Novisu pri rizikovom tehotenstve ? Dakujem 🤗

simca_13
15. dec 2017

Novis? To je čo prosím ťa za poisťovni? Pod koho patrí, ešte som totiž to o nej jak si nepočula..

mentolka_2
autor
15. dec 2017

Na trhu je kratko asi len 2 roky a este som s nej zatial necerpala co sa tika pn takze neviem ako to maju presne co sa tika plnenia ohladom pn ale priatel mal uraz a tam s plnenim nebol ziadny problem len viem ze niektore poistovne neakceptuju ak marodi niekto koli tehu. Na internete najdes o nich nieco urcite 😉

evittam
15. dec 2017

@mentolka_2 No, treba si poriadne precitat zmluvu,ktoru si podpisala. Btw.vacsina tychto poistovni práve neakceptuje PN kvoli tehotenstvu.

martin_horvath
7. jan 2018

Skús pozrieť v poistných podmienkach na ich www stránke, konkrétne celkom dole na stránke "na stiahnutie" - "Dokumenty NOVIS Wealth Insuring" - "Všeobecné poistné podmienky Wealth Insuring" a jeden z tých dvoch dokumentov, podľa toho ktorý, typ máš.

Ale v obidvoch je uvedené, že "Poskytnutie súkromnej nemocenskej dávky v prípade práceneschopnosti sa nevzťahuje na práceneschopnosť v  dôsledku ozdravovacích pobytov,  rekondičných pobytov, kozmetických úkonov, ochorení podmienených nadmerným
užívaním alebo užitím alkoholu, omamných látok alebo toxických látok, kúpeľnej liečby, TEHOTENSTVA, psychiatrických ochorení alebo úrazu."

Alebo si zavolaj rovno do poisťovne a opýtaj sa.

mentolka_2
autor
7. jan 2018

@martin_horvath dakujem pekne pozriem 😊

marianka2585
14. júl 2018

@mentolka_2 ahoj ako si dopadla prosim ? Plnili ? Tiež som v podobnej situácii a poistovacka hovorí vyskúšať to podať že už niektorým na rizikovom plnili. Ďakujem 🙂

mentolka_2
autor
14. júl 2018

@marianka2585 Ahoj žiaľ moja poisťovňa mi pn koli rizikovému tehotenstvu nepreplaca len veci ako je cisársky rez 😑

zuzkadvor
17. okt 2019

@mentolka_2 ahoj, prosim ta nepamatas si za aku dlhu dobu bola vyplatena priatelovi poistka za uraz?
Vdaka

dalimilhatok
10. jan 2020

Ak vám poisťovňa nevyplatila plnenie, kontaktujte www.arbitra.sk - bezplatná konzultácia prípadu