Musím požiadať o vyplatenie preplatku z Dôvery?

marion09
12. sep 2017

Treba o vyplatenie preplatku v poistovni poziadat?

ksebejka
12. sep 2017

@marion09 Nie, príde Ti výsledok ročného zúčtovania a sumu pošlú buď na účet alebo poštovou poukážkou.

emi16
12. sep 2017

Tebe este neprislo rozhodnutie?
Tam to pisu, akou formou to vyplatia

marion09
autor
12. sep 2017

@emi16 nic take som sa tam nedocitala.a pisala som na ustredie a odpisali mi ze to vraj treba poziadat.......

natushik153
12. sep 2017

ani mne ešte neprišlo ročné zúčtovanie

emi16
12. sep 2017

Mne prislo vyrozumenie, ze mam preplatok, presna suma a na cislo uctu kam to posielaju, tak ako aj min. rok
Ja som cez rok ucet zrusila tak som volala tetuske co tam je podpisana nech to zmenie.
Ta mi vravela, ze sa to da len elektronickty a pristupove prava boli v liste, alebo na pobocke.
O nic som ziadat nemusela
Jedine ak sa chces odvolat je tam lehota do kedy

xili99
12. sep 2017

Netreba o nič žiadať, ak to dlhšie trvá tak sa nestrachuj, oni majú zakaždým čas keď majú nejaké peniaze vracať 🙂 To len ty keď máš zaplatiť ťa budú naháňať

22tanulka
12. sep 2017

Preplatok coho ? Za lieky co sa doplaca? CI ine? Som prvy krat v dovere,nerozumiem tomu.

sashabb
13. sep 2017

@marion09 keď sa prihlásiš do elektronickej pobočky, máš tam ukázané "doplatky za lieky". Tam je aj možnosť dať si preplatiť, čiže to je to požiadanie o ktorom ti píšu.
Mne poslali peniaze do pár dní 😉

nivea777
13. sep 2017

Ano,treba poziadat..je tam kolonka "preplatit".. mozno po rocnom zúčtovaní v marci 2018 by ti poslali sekom ale naco cakat,ked si to vies vybrat teraz