Nákup v Biedronke

barbora19911
4. nov 2022

Ahojte baby teraz sme prišli z biedronky a toto je náš nákup, zaujímalo by ma či si dobre tipnete kolko nás je doma 🤣🤣🤣 taká vtipná situácia sa nám stala 😅😅
Ps: ten bordel neriešte je veľa hodín tak som to len tak nahádzala všetko a zajtra triedim 🙂 nemám na to nervy teraz 😅😅

mamamasama
4. nov 2022

Dvaja?

barbora19911
autor
4. nov 2022
almia
4. nov 2022

@barbora19911 a co sa chvális plnou chladničkou či čo? Až tak sa nudíš?? Všetci máme taký chladničku po nákupe v biedronke..

barbora19911
autor
4. nov 2022

@almia nie nechválim sa ..kto by sa chválil chladničkou ? 😅 Len som chcela vedieť koľko tipnete kolko osôb sme doma keďže sa nám stala vtipná príhoda 😊😊

bessie12
4. nov 2022

@barbora19911 co ja viem. My sme 2 a mame este viac napchane v tej chladnicke ako mate vy. 😀 dokopy vyuzivam 2 chladnicky a 2 mrazaky, ktore su plne az po sami vrch.

jaskolka
5. nov 2022

Nechápem, stala sa vám vtipná príhoda a kvôli tomu dávaš kvíz, koľko vás je doma? Nevidím súvislosť. Co sa vás niekto v Biedronke pýtal, že či nakupujete aj pre susedov, alebo co?
A toto môže byť kľudne nákup na dlhší čas pre 2 ľudí a rovnako na par dni pre 5 ľudí.

veronikaszabova
5. nov 2022

Som sama, co nechape vyznam tejto "diskusie"??

viestta
5. nov 2022

@veronikaszabova nie, nie si sama. A už vôbec nechápem prečo diskusia, keď toto mohlo byt iba status.
Ale napata som ako ksandy, na tu vtipnú príhodu.

zania
5. nov 2022