Novy Targ dnes 12.11.2022

malulienka
12. nov 2022

Ahojte, neviete či su dnes trhy otvorene, ked mali vcera sviatok?

marca12
12. nov 2022

@malulienka pisu,ze je otvoreny.

malulienka
autor
12. nov 2022

@marca12 ďakujem, bola som😉milion ľudí

marca12
13. nov 2022

@malulienka A cenovo sa oplati ist tam na nakupy?

zuzkamargit
15. nov 2022

Čo odtiaľ nosíte ženy?

malulienka
autor
15. nov 2022

@marca12 ako čo, treba zjednavat, ale maju tam perfektný výber pre deti.

malulienka
autor
15. nov 2022

@zuzkamargit krovky musia byť😉cesnak,kravske syrove hrudy, korbáče,oštiepky, koláçiky balené, vianočne ozdoby, zimné bundy, hlavne oblečenie pre deti.Nakúpila som detský outfit na celú zimu, parádne bundy,kabátiky, čiapky,pančuchy,zateplene legíny, overaly, všetky Disney rozpravky.Nevedela som vybrať.Kupovala som iba kvalitné, žiadne šmejdy.Lebo majú tam aj horší, ale aj lepší tovar.Perfektný výber koženných čižiem, kabátov.

zuzkamargit
15. nov 2022

@malulienka paráda, to je odpoveď 🙂 a obuv kupuješ na trhu, či v obchodoch? Nemáš zlú skúsenosť, že sa napr. rozlepí a pod. cenovo výhodnejšie kožená obuv dámska aj pánska?

malulienka
autor
15. nov 2022

@zuzkamargit obuv vo vnútri v tých obchodíkoch, sú tam normálne koženné topánky, čižmy veľký výber.Kvalita taká ako aj tu.Koženné vydržia tak ako aj u nás.Zatiaľ som spokojná.Čo som teraz pozerala tak vysoké čižmy cca 80 eur, ale fakt parádne.Jednať sa dá😉

zuzkamargit
17. nov 2022

@malulienka dakujem za tipy, paradne bolo dnes. Mega vela Slovakov v Nowom Targu, uzasny vyber, dobre ceny. Dnes sme nakupovali hlavne pre manzela, ale urcite este prideme, aj ked to mame pomerne daleko

kristinaa300
21. nov 2022

Ahojte,chcem sa opýtať či sa tam oplatí ísť na detskú výbavičku(kočiar,postieľka atď.)či nám to vinde lacnejšie aspoň o trochu alebo nie.

malulienka
autor
21. nov 2022

@kristinaa300 určite áno...veľký výber a určite zjednáte cenu.Parádne kočíky za oveľa menej než u nás😉