Zatvorená pôrodnica v Poprade

monika8634
10. mar 2021

Ahojte babenky z Popradu a okolia. Chcem sa opýtať že kde pôjdete rodiť keď pôrodnica v Poprade je od 12.3.zatvorena z dôvodu prerábky.

ada85
10. mar 2021

Ja som rodila 2x v St.Ľubovni a spokojnosť

datelinka88
24. mar 2021

@monika8634 ja by som chcela ísť do SNV,len sa trošku bojím aby na neotocili,keď majú na stránke napísané,že sa máme hlásiť v Kežmarku

belona
24. mar 2021

@monika8634 Kežmarok

evasurmikova
29. mar 2021

@monika8634
Ja som bola v Krompachoch. To bol prístup lekárov..obrovská úcta od všetkých, vybrala som si polohu, v ktorej som chcela rodiť, na všetko sa pýtali, či to môžu urobiť a ako by som si to želala. Ešte ma aj koláčmi a kávou ponúkli po pôrode. Počula som, ze aj Spišská je dobrá, tá je bližšie.
Ale ja som nadmieru spokojná, nedá sa to s inými nemocnicami ani porovnať. Neplatila som vôbec nič, ani nadštandardnú izbu som nemala. Takto sa tam správajú ku každému.

datelinka88
29. mar 2021

@evasurmikova a kedy si rodila? Rozmýšľam,že keby ma nechceli zobrať v SNV,tak by som išla smer Krompachy 😄mne sa do toho Kežmarku nejak nechce...

evasurmikova
29. mar 2021

@datelinka88 25.12.2020, mám trojmesačného syna

evasurmikova
29. mar 2021

@datelinka88
Na Kežmarok sú veľmi zlé recenzie. Aj čo som sa rozprávala s ľuďmi, veľmi zle hovorili o tej nemocnici. Aj v Krompachoch je plno, lebo sú dobrí. Dá sa zajednať si vopred miesto, ale platí sa za to. Ja som sa nastavila, že pre mňa miesto mať budú a mali. Posledné. Prerábajú nemocnicu, tak sú v menších priestoroch, ale pokiaľ viem, niekedy v apríli, alebo v lete by už mala byť nemocnica dokončená.
Mňa by ani do Popradu z Krompach poslať nemohli. Už by som tam nestihla dôjsť.

belona
29. mar 2021

@evasurmikova ja som dnes bola v KK na poterminovej poradni... čo som tam poblúdila ani nehovorím pýtala sa každého boli strašne milý ešte ma aj jedna sestrička zviezla výťahom pre personál a ukázala kam mám ísť... sestrička tam ledva stíhala ešte ja som jej predtým 2x volala že kde som, že nemôžem ich nájsť bola tak milá a zlatá... primár tak isto... na pôrodnickom som bola na pásy lebo dole nestíhali a tam detto milý všetci chodili pozerať či všetko v poriadku. A to som čakala že budú nervny lebo tiež prerábajú a ešte aj nápor kvôli PP

datelinka88
29. mar 2021

@evasurmikova veď práve aj ja som čítala a počula veľa zlých recenzií na KK,ale je to vec skúsenosti a na koho natrafis...asi to urobím tak,že Keby má náhodou nechceli zobrať v SNV,tak budem volať do Krompach či majú voľné a keď nie,tak už mi ostane jedine Kežmarok,len aby sme to stihli 😄ale stále verím,že ešte potiahnem do konca mesiaca a rodiny budem nakoniec v Poprade...dnes som mala akurát termín a zatiaľ sa na pôrod vôbec necítim,tak uvidíme 😉

belona
29. mar 2021

@datelinka88 ja som ho mala piatok a vidím to tiež tak že od štvrtka je už PP otvorené že budem tu :D

evasurmikova
30. mar 2021

@datelinka88 držím palce a prajem, nech je to tak, ako si to želáš. Prajem hlavne veľa zdravia vám obom aj celej rodinke.

datelinka88
31. mar 2021

@evasurmikova ďakujem,si veľmi milá. Prajem aj tvojej rodinke všetko dobré 😉

evasurmikova
31. mar 2021

@datelinka88 vďaka moc 🙂