Ergonomický nosič Boba 4 g - 20 kg

lueciak
19. sep 2014

ahojte baby. máte niektorá skúsenosti s týmto ergonomickým nosičom? Mám elastickú šatku od tejto značky, ktorú mi odporučila jedna pani, ktorá robí poradenstvo ohľadom správneho nosenia detí v Trnave. So šatkou som veľmi spokojná a radila mi, že od tej istej značky je aj výborný ergonomický nosič novej generácie 4g za slušné peniaze v porovnaní s ostatnými značkami, ktorý vraj aj ona sama začala použivať keď si ho vyskúšala a nevie si ho vynachváliť. Som na neho namotaná, ale bola by som vďačná keby som počula ešte nejaký ďalší názor. 🙂

nenabaja
25. sep 2014

Ahoj @lueciak, Bobu 4G určite odporúčam. A nielen kvôli cene. Mám odskúšanú Bobu, Ergobaby aj Manducu, takže viem porovnať a tvrdím, že Boba tie ostatné s prehľadom schová do vačku. Sedí rovnako dobre, plus má vyššiu opierku na chrbátik, takže bábätko hlavu nevyvracia dozadu ako v Ergu, naboku sa dá odopnúť ak chceš dojčiť a má aj zopár ďalších fíčrov, ktoré ostatným chýbaju: napríklad pracky na nôžky, viac vreciek na odkladanie, úchyt na tašku alebo kabelku. Ak by si mala ďalšie otázky, pýtaj sa.