Aký máte názor na šatku Baby K'tan?

Zodpovedané
28. apr 2020

Dobrý deň,

čakám prvé bábo, takže nemám žiadne skúsenosti s nosením.

Ide o to, že mne viac vyhovuje nosič, čiže plánujem kúpiť kvalitný ergonomický nosič. Podľa odporúčaní je do tých cca 3 mesiacov vhodnejšia šatka. Mne je však viazanie šatky komplikované.

Našla som elastickú šatku Baby K'tan, ktorú viazať netreba. Je zošitá.

Aký máte na ňu názor?

Je vhodná na používanie v prvých mesiacoch?

Alebo akú inú by ste mi odporučila?

Rozpočet do cca tých €70-80. Keďže radšej chcem zainvestovať do kvalitného ergonomického nosiča.
Skôr minimalistický severský štýl (žiadne pestrofarebné mandaly, atď).

Ďakujem

Dobrý deň,

táto nosičo-šatka vyzerá na prvý pohľad síce jednoducho, ale vďaka tomu, že je zošitá, nie je univerzálna, čo sa týka konfekčnej veľkosti.

Na štíhlej postave bude voľná a na silnejšej nemusí poskytovať dostatok priestoru pre bábätko. Navyše elastická šatka (aj tento nosič) je použiteľná do cca 6-7 kg. V lete je navyše v elastickej šatke teplo, pretože je to úplet a v tomto prípade dokonca tri vrstvy.

Odporúčame Vám siahnuť po kvalitnej pevnej šatke s gramážou do 250 g/m2. Pohľadajte na bazári a určite sa pohodlne zmestíte do tohto limitu. Šatka je pre novorodeniatko najlepším riešením. Z tých našich sú to napríklad Herbs, Poppy, Nosím šťastie.

Prajeme Vám krásny spoločný začiatok a príjemné nosenie.

Za Sestrice Slávka