Otoplastika - neprirodzene vyzerajúce ušká

jaroslava1992
14. máj 2018

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či niekto z vás má skúsenosti s neprirodzene vyzerajúcimi uškami po otoplastike. Dnes mi po týždni dali dole obväz a zostala som naozaj sklamaná :( Ušká sú ako keby pričapnuté k hlave vo vrchnej časti, čo vytvára veľmi neprirodzený efekt. Neviete náhodou, či sa tie uši po nejakom čase trošku upravia a budú vyzerať prirodzenejšie? Teraz budem dva týždne nosiť čelenku a potom ma čaká kontrola. Taktiež som čítala, ževraj úplne výsledný efekt človek vidí až po 6 mesiacoch od zákroku. Každopádne, budem vďačná za akýkoľvek postreh alebo skúsenosť. Ďakujem 🙂

sasenka6
14. máj 2018

Ahoj, ono sa trosku odlepia časom ... este je to čerstvé tak preto to vyzerá tak neprirodzene 🙂 určite to bude dobre, treba len čas 🙂

klaudia2020
9. feb 2019

Ahojte dievčatá. Prosím vas máte niekto skúsenost s operáciou uši u doktorky Kalvickej z Eveclinic? Alebo koho by ste odporucali? Dakujem.

jaroslava1992
autor
11. feb 2019

@klaudia2020 presne ona mi tie uši robila a napriek počiatočnému sklamaniu z neprirodzene vyzerajúcich uší (ale tak je to úplne u každého, pretože výsledný efekt je vidieť až niekoľko mesiacov po operácii) som po 9 mesiacov od operácie s výsledkom naozaj spokojná 🙂 Takže môžem len odporučiť.

jaroslava1992
autor
11. feb 2019

a myslím, že je to doktorka Kevická 🤔

noemikatka
20. apr 2022

@jaroslava1992 ahoj smiem sa spýtať v kolkych rokoch sisi dala urobiť odstavajuce uši? môžeš mi ktomu viac napísať prosim kde si presne bola aká bola cena a či je tá bolesť znesitelna? dakujem

noemikatka
1. dec 2022