Bolesť zuba

veva1111
16. okt 2016

Uz som zufala :( uz tyzden ma boli zub :( v nedelu som bola na pohotovosti kde mi robili rentgen zuba a vyberali mi nerv .... len bolest nepresla tak som sla k mojej zubarke a ta mi vybrala este nerv co mi tam nechal zubar z pohotovosti ... potom mi zub uzavrela.... len mna to stale bolelo ta som sla vo stvrtok k mojej zubarke ale mala dovolenku tak som sla k inemu a ten mi vypln vybrtal a nechal otvoreny zub a beriem antibiotika ... prosim co mam uz robit ?

nivea777
16. okt 2016

@veva1111 ak tam mas zapal,tak jedine cakat pokial lieky zaberu..neprejde to tak rychlo

skajka52
16. okt 2016

Mne takto liecili dlho zub aj vybrali nerv zbytocne som trpela a nakoniec isiel aj tak von a dcere tak isto

katarinapekna
16. okt 2016

Dala by som ho vybrať tieto saskarne čo tu píšes by som určite nepodstupovala....

stepanka274
16. okt 2016

Skus vyplachovat ysta Clirazil, tak nejak sa to vola, vyborne hojive, dostat v lekarnu, cca 3eura

angela5
16. okt 2016

nech ti ho vyberu, ak je vzadu. Zbytocne budes trpiet a aj tak nakoniec pojde von. Vyplachuj si usta propolisom, a ak mas ozaj silne bolesti, kup si prasok Flector Rapid - tento jediny mi na cely den pomohol s bolestou. Nesmie sa ale uzivat dlhodobo..