Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

26 dní do pôrodu - pripravuje sa telo na pôrod?

30. máj 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať žien ktoré rodili skôr či mali aj nejaké pocity že to príde skôr.... Mam 26dni do termínu posledné 4 dní mam pocit kŕčov ako keď dostanem kŕč do nohy a ako keby mam brusnu vyrozu neviem či sa to telo tak pripravuje alebo či mam ísť doktorke skôr je to prvé babo takže vôbec neviem čo je normálne a čo nie....

heln
30. máj 2020

Ahoj, môže ísť o Braxton-Hicksove kontrakcie, sú to falošné kontrakcie, ktorými sa maternica pripravuje na pôrod a po takom 32 týždni sú celkom bežné. Pokiaľ nemáš nejaké iné príznaky pôrodu, tak nie je dôvod na paniku. Vygúgli si to, sleduj si, koľko krát to máš za deň, ako dlho to trvá atď.

eriksonka1234
30. máj 2020

Ja som rodila syna o 3 týždne skôr a pomaly mi odtekala voda, trpnutie tiež bolo a celkovo mu nebolo dobre

evkamotka
30. máj 2020

Rodila som 5 tyzdnov skor a bolo to necakane

ivinkapink
31. máj 2020

Ahoj,rodila som predcasne presne mesiac,vobec som netusila ze porod sa zacal..bolelo ma brucho,ale tak cele (ziadne konkretne miesto,ziadne krce,voda neodtiekla)..prvorodicke sa tazko urcuje ci je su to poslickovia al porodne bolesti..dokonca ked sme prisli do porodnice,dali ma na pasy,sestricka zatial vypisovala papiere..ma zahriakla co tolko vzdycham a ochkam,co budem robit az budem rodit..a o par minut ked ma doktor pozrel som sla na vzdycharen lebo uz rodim,na 6cm otvorena..Den predtym som bola na prehliadke este u svojho gynekologa a poobede som slabucko zakrvacala,sli sme do nemocky,kde mi sestra pri dverach povedala ze to moze byt z vysetrenia a ani ma doktor nepozrel,vraj mam prist az budem mat bolesti..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli