Agolutin - vyvolávačka

izabel_a
25. feb 2023

Ahojtee, beriem HAK uz roky a mam taktiez syndrom drazdiveho creva. Menstruacia mi uz dvakrat za sebou neprisla, isla som na vyvolavacku a stale mi menstruacia neprisla. Za kolko dni vam prisla menstruacia po vyvolavacke? Pohlavny styk som mala naposledy pred troma mesiacmi a robila som si pred par dnami aj tebotensky test ale vysiel negativny cize ak by som bola tehotna tak by to ukazalo uz nie?
Dakujem.

tanyag
25. feb 2023

@izabel_a do 10 dní....zvyčajne tak na 7 deň a to mám vyvolávačku každé 6 týždne, keďže bez toho by som menštruaciu nedostala..ak si nedostala, rieš to s gynekológom...

izabel_a
autor
25. feb 2023

@tanyag lebo mne uz zacina sibat ze ci niesom tehotna ale tak po troch mesiacoch je sanca ze by mi ukazoval test negativne a bola by som tehotna?

janetinka27
25. feb 2023

@izabel_a a hak beries dalej ci si ju vysadila? Mne po gyvolavacke prisla ms aj za 10-14-16 dni,raz za 7 dni

emalka
25. feb 2023

@izabel_a po troch mesiacoch moze byt HCG tak vysoke, ze test zblbne a bude falosne negativny. Vola sa to "hook effect" ak by si si chcela pogoolit.
Najlepsie je ist na sono 🤷‍♀️

izabel_a
autor
25. feb 2023

@janetinka27 mne vravela doktorka ze mam normalne brat HAK…ty si mala tiez HAK?

izabel_a
autor
25. feb 2023

@emalka ja som si robil test kazde dva tyzdne od pohlvneho styku a vzdy vysiel negativny vlastne az do teraz tak myslis ze tam sanca je? Lebo ako nechcela by som byt tehotna

emalka
25. feb 2023

@izabel_a v tom pripade asi fakt nie, to by si uz zachytila ak by si bola

veronikaszabova
25. feb 2023

@izabel_a ty beries HAK a bola si na vyvolavacke?? Mozes mi povedat, co za "odbornicku" je tvoja gynekologicka??? 🤦🤦🤦 Pri HAK menzes nemusis mat vobec. Ta co zbuchala titul na kolene? 🤦

Btw tehotna na milion percent nie si, nestresuj.

izabel_a
autor
25. feb 2023

@veronikaszabova tiez mi to bolo zvlastne ale doktorka zacala vraviet ze to nie je ok ze nemam menstruaciu pri HAK…ale ibac suhlasim s tebou

janetinka27
26. feb 2023

@izabel_a ja som hak nebrala,ale videla som,ze ty zrejme ano a preto mi teda nejde do hlavy, naco ti pichala vyvolavacku. Ak pokracujes v hak,tak ms mozno cakas zbytocne :/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre