Aká je šanca po cisárskom reze rodiť prirodzene?

zewa11
23. jún 2011

Maminky pridajte mi Váš názor ako sa lekári stavajú k tomu ak bol prvý pôrod sekciou??Ja som rodila pred 7rokmi sekciou,pôrod sa mi nerozbehol,tak sa rýchlo robil po dĺĺĺhých hodinách cisársky.Je mi jasné,že keby sa otváram a pôrod sa rozbehne tak mi asi sparvia prirodzený,ale ako sa stavajú k tomu keď ešte sami nevedia ako sa to rozbehne??Strašne by som chcela rodiť prirodzene,len sa obávam že keď som raz rodila sekciou automaticky mi urobia ďalšiu sekciu ☹ čiiii???

anieli_1
23. jún 2011

@zewa11 po takej dobe ak pojde vsetko ok tak kludne mozes prirodzene........ 😉 kazde tehu je uplne ine a pokjial nemas dovod ako napr ja ze mam moc uzku panvu a podobne tak na cisarskym ani erozmyslaju takze drzim palceky nech je vsetko ok a pojdes normalne 😉

mimka11
23. jún 2011

awoj zewa11...podla mna to nieje pravidlom ze ked si rodila prvy krat cisarskym ze budes rodit aj teras...viem ze po cisarskom keby si hnet zasa oteotnela do roka tak vtedy mozno by si rodila zasa cisarskym ale ties to nieje pravidlom....pokial nemas ziadne problemi a male je dobre otocene tak ako ma byt tak podla mna budes rodit klasicky.... 😉 😉 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre