Ako dlho a intenzívne ste krvácali v šestonedelí?

koliecko
2. mar 2014

koľko vložiek denne ste asi minuli? Mali ste aj zrazeniny?

luba28
2. mar 2014

ja mozno tyzden,....potom tyzden spinenie a koniec,....dokopy cca 20ks,...lenze ja som mala sekciu a tam uz pri operacii sa väcsia cast vycisti,....

miku1
2. mar 2014

Asi 2 týždne, minula som toho požehnane, tuším aj nejakých tých 5 balení, možno aj viac.

bambinkaa
2. mar 2014

po prirodzenom porode viac nez mesiac, ano zrazeniny aj pol roka po porode. 5-6 vloziek denne.

lenik101
2. mar 2014

ja asi 2 tyzdne a nebolo to velmi intezivne....neboj...popri malom budes rozmyslat nad inymi vecami...je to individualne, nase skusenosti sa vobec nemusia zhodovat s tvojimi 🙂

sandrusa2803
2. mar 2014

Ja 3 tyzdne.A to som bola medzitym aj u gynka,lebo jedneho rana som sa v sprche velmi rozkrvacala a zlakla som sa,ze som sa otvorila alebo co 🙂

uhnakova
2. mar 2014

4 tyzdne pomerne intenzivne, potom to zrazu behom troch dni preslo.

smario5
2. mar 2014

Prvé dieťatko - 5 t, 2 intenzívne, 3 iba špinenie, druhé dieťatko 2 t, z toho intenzívne asi 5 dní po porode, pri oboch boli aj zrazeninky miestami...

katarinka73
2. mar 2014

ja som krvacala skoro 2 mesiace a na konci som mala zrazeninu velku ako vajce az som sa zlakla a odvtedy nic som 4 mesiace po porode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre