Používame cookies. Viac informácií tu. OK
katuskatt
7. dec 2018

@tanag ja som po prvom porode krvacala a spinila skoro cele sestonedelie. Teraz som 2 tyzdne po druhom porode a stale krvacam.

summergirl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanag
autor
7. dec 2018

Ja som rodila dnes poobede a stále dosť krvácať aj vy ste to tak mali?

tanag
autor
7. dec 2018

Este mám aj kŕče v podbrušku ako pri silnom mentzese zevraj je to ok ale pri prvej som to nemala teda takéto

whatever1
7. dec 2018

@tanag ja som krvacala a potom spinila do 6 tyzdna po porode. Tyzden pauza a po kontrole u gyn som zase zacala spinit dalsie 3 tyzdne a potom hned nasledovala ms aj ked kojim😩

whatever1
7. dec 2018

@tanag ak si rodila dnes a si v nemocnici tak zazvon na sestricku a povedz ze velmi krvacas😮

patrica8
7. dec 2018

@tanag Juuj to si cerstvo po porode, gratulujeeeem 🤗 hlavne vela zdravicka, mliecka a skore zotavenie ☺️
vraj kazdym dietatom stahovanie maternice viac boli. Mne to nikto nepovedal 😩 a ja som mala normalne pravidelne kontrakcie niekolko krat za hodinu plus pri kojeni, po 3 dnoch sa to zacalo skracovat.
Krvacanie po druhom bolo silne, ale do dvoch-troch tyzdnov uz relativne prestalo.

tanag
autor
8. dec 2018

Ja som vravela sestre a ona ,že to je dobre ale tak ja len sa pýtam či ste aj vy mali take skúsenosti.

saja1
8. dec 2018

@tanag krvacala som 3 dni velmi, potom postupne menej, trvalo to 6 tyzdnov ale uz iba slabucko. Stahovanie maternice vraj viac boli ovela viac pri dalsich porodoch, takze to je normalne, nehanbi sa vypytat cipok proti bolesti 🙂

tanag
autor
8. dec 2018

@patrica8 ďakujem. 🙂 no sak to aj ja tiež som z toho prekvapená ako to boli ,Yeti prvej dcére to nebolo take vôbec

tanag
autor
8. dec 2018

@saja1 no je to tak veru ,aj brucho mi ešte ostalo pri prvej po pôrode hneď skoro žiadne 🙂 dala mi Ibalgin tak trosku lepšie

tanag
autor
8. dec 2018

@saja1 prosím tá a s mocenim si nemala problém ja mám stále pocit že potrebujem a keď idem tak sa mi nejako neuľaví

saja1
8. dec 2018

@tanag casto sa sprchuj a pri tom vycikaj, podla mna este tlaci maternica na mechur, tak som si to vysvetlovala ja ako laik 🤔 neboj rychlo vsetko prejde

pininka
8. dec 2018

Ja som po druhom a hlavne po treťom dosť silno a dlho krvácala, ale bolo to všetko v rámci normy. Radšej nech odíde všetko ako má.

lubi40
8. dec 2018

@tanag ja som tiez mala vacsie krce pri druhom, vraj je to normalne, kazde dalsie dieta je v tomto bolestivejsie.

gabulienka623
8. dec 2018

Ja som po prvom pôrode krvácala vkuse 4 mesiace!!! Týždeň pokoj a hneď nato ms. Pri druhom pôrode celé šestonedelie a po týždni zasa ms. Pritom. Som obe deti kojila vyše 2 roky. Hold niekto má smolu 😥

tanag
autor
8. dec 2018

@lubi40 a ako dlho si ich takéto mávala?

tanag
autor
8. dec 2018

@saja1 ďakujem dúfam ten hej aj kŕče mám v podbrušku riadne hlavne keď sa pokúšam kojiť

lubi40
9. dec 2018

@tanag fuu, uz si velmi nepamatam, ale iba prve dni po porode, kym sa stahovala maternica

pininka
9. dec 2018

@tanag to je úplne normálne z sťahuje sa maternica a pri kojenie sa uvoľňujú hormóny a boli to, mne svokra vravela,že po druhom pôrode mala neskutočne bolesti pri zavinovani maternice.

tonicekfrantiskan
20. dec 2018

NN

Tu začni písať odpoveď...

Odošli