Ako dlho ste krvácali počas šestonedelia?

tanag
7. dec 2018

Ahojte dievčatá
Ako dlho a intenzívne ste krvácali po pôrode? Mali ste tiež take kŕče v podbrušku? Ja som druhorodicka ale pri prvej to nebolo take intenzívne diky

katuskatt
7. dec 2018

@tanag ja som po prvom porode krvacala a spinila skoro cele sestonedelie. Teraz som 2 tyzdne po druhom porode a stale krvacam.

summergirl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanag
autor
7. dec 2018

Ja som rodila dnes poobede a stále dosť krvácať aj vy ste to tak mali?

tanag
autor
7. dec 2018

Este mám aj kŕče v podbrušku ako pri silnom mentzese zevraj je to ok ale pri prvej som to nemala teda takéto

whatever1
7. dec 2018

@tanag ja som krvacala a potom spinila do 6 tyzdna po porode. Tyzden pauza a po kontrole u gyn som zase zacala spinit dalsie 3 tyzdne a potom hned nasledovala ms aj ked kojim😩

whatever1
7. dec 2018

@tanag ak si rodila dnes a si v nemocnici tak zazvon na sestricku a povedz ze velmi krvacas😮

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanag
autor
8. dec 2018

Ja som vravela sestre a ona ,že to je dobre ale tak ja len sa pýtam či ste aj vy mali take skúsenosti.

saja1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanag
autor
8. dec 2018

@patrica8 ďakujem. 🙂 no sak to aj ja tiež som z toho prekvapená ako to boli ,Yeti prvej dcére to nebolo take vôbec

tanag
autor
8. dec 2018

@saja1 no je to tak veru ,aj brucho mi ešte ostalo pri prvej po pôrode hneď skoro žiadne 🙂 dala mi Ibalgin tak trosku lepšie

tanag
autor
8. dec 2018

@saja1 prosím tá a s mocenim si nemala problém ja mám stále pocit že potrebujem a keď idem tak sa mi nejako neuľaví

saja1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka
8. dec 2018

Ja som po druhom a hlavne po treťom dosť silno a dlho krvácala, ale bolo to všetko v rámci normy. Radšej nech odíde všetko ako má.

lubi40
8. dec 2018

@tanag ja som tiez mala vacsie krce pri druhom, vraj je to normalne, kazde dalsie dieta je v tomto bolestivejsie.

gabulienka623
8. dec 2018

Ja som po prvom pôrode krvácala vkuse 4 mesiace!!! Týždeň pokoj a hneď nato ms. Pri druhom pôrode celé šestonedelie a po týždni zasa ms. Pritom. Som obe deti kojila vyše 2 roky. Hold niekto má smolu 😥

tanag
autor
8. dec 2018

@lubi40 a ako dlho si ich takéto mávala?

tanag
autor
8. dec 2018

@saja1 ďakujem dúfam ten hej aj kŕče mám v podbrušku riadne hlavne keď sa pokúšam kojiť

lubi40
9. dec 2018

@tanag fuu, uz si velmi nepamatam, ale iba prve dni po porode, kym sa stahovala maternica

pininka
9. dec 2018

@tanag to je úplne normálne z sťahuje sa maternica a pri kojenie sa uvoľňujú hormóny a boli to, mne svokra vravela,že po druhom pôrode mala neskutočne bolesti pri zavinovani maternice.

tonicekfrantiskan
20. dec 2018

NN

nikk3y
31. okt 2021

ahojte
mám otázku na toto sestonedelie som 7tyzden po pôrode, už pomaly 8tyzden a stále sa cistim ,mám hnedý výtok, pred tyzdnom som podľa mňa mala aj MS keďže z hnedého som mala normálnu krv jasnocervenu ,trvalo to 5 dní... a zase hnedý výtok...
bojím sa kyretaze, že budem musieť ísť na čistenie 😟 ... nekojim, máme prvé bábätko

A chcela by som vedieť ako to prebieha či už prvá gyn prehliadka po týchto 8tyzdnov, (alebo cistenie v nemocnici) či sa mám psychicky pripraviť na to že mi dr.povie že musím ísť na čistenie alebo môžem očakávať aj iné niečo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre